Subiect: Bancuri despre fotbal

Aici postam numai bancuri despre fotbal

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bancuri despre fotbal

Un copil venea batut an de an la scoala
Azi profesoara il intreaba ce se intampla
-Tata e stelist, de cate ori ia bataie steaua acasa de la Rapid ma bate
-Si cand steaua castiga, ce face?
-Nu stiu doamna, eu am doar 8 ani!

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Bancuri despre fotbal

A aparut cel mai mare termometru din lume, inventat in tara noastra,..

El este cristi borcea....(doar e plin e mercur)

0749.650.678

4

Re: Bancuri despre fotbal

Se intalnesc un stelist si un RAPIDIST...Rapidistu zice: ma tu stii ca noi suntem rude???ca avem o cumetrie....stelist: nu stiu mah...cum asa ceva...steaua si RAPID sa fie rude?!?!?....RAPIDIST: da ma....Pancu e nasul stelei

0749.650.678

Re: Bancuri despre fotbal

Cu putin timp inaintea unui meci Dinamo - Rapid, un suporter rapidist pleaca cu masina personala spre Bucuresti, sa vada meciul. Pe drum, vede un preot care facea autostopul si il ia in masina. Ajungand in Bucuresti, rapidistul vede un fan dinamovist fluturand un steag. Din instinct, vireaza spre acesta intetionand sa-l ia pe capota, insa isi da seama ca e si preotul in masina si-l evita in ultimul moment. Desi l-a evitat, aude un bubuit ca de tabla infundata. Mirat, priveste in oglinda retrovizoare si se confeseaza preotului: - Stiti, parinte, am pacatuit, era sa-l calc pe dinamovist. - Stai linistit, fiule, l-am luat eu cu portiera pe jigodie.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6

Re: Bancuri despre fotbal

- CARE E ASEMĂNAREA dintre Rapid şi uraganele din Caraibe?
- Devastator pînă prin octombrie, dispare spre primăvară treptat, iar cînd vine vara abia mai mişcă, aşteptînd sezonul următor.

Doua culori ce le ador

7

Re: Bancuri despre fotbal

JAF LA CLUBUL RAPID:
"Azi noapte, la ora 2:00, a avut loc o spargere în sala de trofee a clubului din Giuleşti. Pagubele constau în două scaune şi un covor cu motive florale".

Doua culori ce le ador

8

Re: Bancuri despre fotbal

DE CE ÎSI TRIMITE NASA astronauţii să se antreneze în Ştefan cel Mare?
Pentru că e singurul loc din lume fără pic de atmosferă!

Doua culori ce le ador

9

Re: Bancuri despre fotbal

De ce isi lasa baietii rapidisti mustata?
Ca sa semene mai mult cu mama. lol  lol  :stupid

Doua culori ce le ador

10

Re: Bancuri despre fotbal

Un dinamovist,un rapidist shi un stelist ajung in iad.Satana le da sentinta-->30 de biciuri pe spate.Pentru ca nu au injurat pe stadion satana le da voie sa isi puna cate o dorinta inainte de biciuri.dinamovistul vrea o perna legata de spate.Zis shi facut.Dupa 10 biciuri perna se face parf shi ia 20 de biciuri pe spate.Rapidistul vrea doua perne legate pe spate.zis shi facut.dupa 20 de biciuri pernele se fac praf shi ia 10 biciuri pe spate.ajungand la stelist satana zice:ai voie sa iti pui 2 dorinte pt k esti suporterul celei mai bune echipe din romania.stelistul zice:1.vreau 200 de biciuri 2.il vreau pe dinamovist legat de spatele meu

Doua culori ce le ador

Re: Bancuri despre fotbal

De ce joacă Dinamo cu porţile închise? Să nu-i lăse să plece şi pe cei 50 de fani care au mai rămas smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.