1 Editat de visiniu (2011-08-19 09:43)

Subiect: Europa League 2011-2012 - Play Off

In seara asta, am vazut Steaua - TSKA Sofia 2-0.
Un meci bun, desi au fost momente in care am avut mari emotii. Pana la urma, au castigat ai nostrii la o diferenta care sa ne dea sperante in calificarea in grupe (sper eu, fara sa avem emotii pana in ultimul minut).
Avand in vedere rezultatele, cu cate echipe mergem in grupe? smile

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Parca a jucat si Rapid in Polonia, au castigat cu 3-1 daca nu ma insel ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

da,rapid a castigat,dinamo a pierdut cu 2-1,si a mai fost un meci parca

ignoranta doare cel mai tare:)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

gaz metan medias a jucat cu austria viena,1-3

bafta,

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

inca am jucat cu echipe mici, sa vedem valoarea putin mai tarziu cand incep sa intre in competitie echipele de valoare ale fotbalului european.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Cum de nu zice nimeni nimic despre VASLUI care , sa recunoastem , a avut cel mai titrat si puternic adversar dintre toate echipele romanesti
FC Vaslui    2 - 0    Sparta Praga

"Money bring bitches, bitches bring lies"

7

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

acvariidevis A scris:

Parca a jucat si Rapid in Polonia, au castigat cu 3-1 daca nu ma insel ^:)^  ^:)^


Sunt sigur ca rezultatul l-ai aflat de la prieteni.  lol

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

visiniu A scris:
acvariidevis A scris:

Parca a jucat si Rapid in Polonia, au castigat cu 3-1 daca nu ma insel ^:)^  ^:)^


Sunt sigur ca rezultatul l-ai aflat de la prieteni.  lol

foarte adevarat, am fost in Polonia. smile) iar prietenii s-au uitat la meci  la tv

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Felicitări tuturor echipelor care sau calificat în Cupa UEFA.
Dar felicitări Stelei pentru parcursul pe care lau avut-Hai Steaua-

10 Editat de ciprian01 (2011-08-26 01:31)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

acvariidevis A scris:
visiniu A scris:
acvariidevis A scris:

Parca a jucat si Rapid in Polonia, au castigat cu 3-1 daca nu ma insel ^:)^  ^:)^


Sunt sigur ca rezultatul l-ai aflat de la prieteni.  lol

foarte adevarat, am fost in Polonia. smile) iar prietenii s-au uitat la meci  la tv

Vali, cine e baiatul de langa tine?!

11 Editat de d4nu7z (2011-11-05 01:57)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Domnu' Florin (acvariidevis), unde e fericirea,bucuria si satisfactia pe care o aratati acum 3 luni ? :sbr 


Ups , am pus sare pe rana  :stupid

Doua culori ce le ador

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Bucuria de a iubi o echipa precum Rapid, zdruncinata de regimul comunist nu o poate rapi un simplu rezultat ce a fost defap bazat pe nesansa. Diferenta dintre noi Rapidisti si alti suporteri este ca noi vom iubi Rpidul neconditionati de performanta impinsa de la spate de neputinta unui cioban care a cumparat o intreaga presa ce acum 3 zile criticau tot ce inseamna o anumita echipa iar acum o ridica in slavi. Noi iubim Rapidul fiinca asa ne-am nascut, noi iubim Rapidul fiinca face parte din viata noastra. Aceasta echipa este frumoasa chiar si atunci cand pierde, nu avem cum sa uitam cate bucurii a putut sa ne aduca iubitul nostru Rapid. Diferenta este ca eu sunt mandru de culoarea visinie chiar si acum cand Rapidul este in afara Europei, voi fi mandru de aceasta echipa chiar daca vom juca precum Timisoara in esalonul secund. "Defapt nu ai cum sa intelegi daca nu esti Rapidist."

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

13 Editat de d4nu7z (2011-11-05 03:14)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Sunteti obisnuiti sa jucati si in liga a 2-a .. sau fosta divizie B , aveti un trecut glorios si un viitor stralucit 
Iar partea asta nu prea o inteleg "nu avem cum sa uitam cate bucurii a putut sa ne aduca iubitul nostru Rapid"... Nu prea vad ce multe bucurii aveti .
Palmaresul vostru se rezuma la 3 titluri in aproximativ 80 de ani de existenta 13 cupe si 4 super cupe .. aa si un sfert de cupa Uefa unde ati fost eliminati de Steaua Bucuresti , cea mai frumoasa , iubita si sustinuta echipa a Romaniei ! .. Iar vis-a-vis de Ciobanas , prefer sa nu comentez pentru ca numai numele lui imi provoaca sila .. Nu-i suport pe pupincuristii care dupa meciurile victorioase il aclama si ii cer sa se suie pe masina iar dupa infrangeri .......


Ps : As posta si eu poze de la meciuri , insa am renuntat sa ma duc de cand "omul" din loja a devenit : antrenor , preparator , arbitru, medic si recuperator ...

Doua culori ce le ador

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Este greu de inteles cum unii oameni pot iubi o femeie chiar daca nu este frumoasa insa este inteligenta. Cat despre acea istorie pe care cu siguranta nu ai cum sa o cunosti cand Rapidul era in B datorita nesupunerii regimului comunist sunt multe de spus. Inainte de a rosti lucruri ce sunt injectate in mas media ar fi bine sa te documentezi cum au stat lucrurile. Iar un suporter care nu isi sustine echipa favorita atunci cand este greu se numeste un simplu SIMPATIZANT. Cu scuzele de rigoare.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

nu inteleg de ce tot omul , ori ca este diamovist, rapidist ,cfr-ist , sau mai stiu eu ce , se leaga de o singura echipa : Steaua

"Money bring bitches, bitches bring lies"

16 Editat de d4nu7z (2011-11-05 04:19)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Eheee .. se leaga de cea mai buna echipa ..
Vorbele sunt de prisos .. Voi stati acasa si iubiti echipa neconditionat .. iar noi speram si pe gigi-l injuram .
Mereu te legi de perioada comunista .. noi si dupa 90' am avut ceva rezultate notabile .. pe cand voi ... Ati oprit nocturna  :pp
Cateva poze , ca nu ma duc pe stadion sa fac poze...
http://img208.imageshack.us/img208/4422/collage2un.jpg

http://img337.imageshack.us/img337/9549/collagetc.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/1020/lv0016.jpg

Doua culori ce le ador

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

sti cum este comparatia asta de dupa revolutia ca si cum tu si fiul lui Tiriac plecati cum in viata, ce realizezi tu in urmatorii 20 de ani si ce realizeaza el.
pai taticu pe voi v-a prins revolutia cu echipa nationala la steaua. iar noi plangeam regimul. ca dupa revolutia sa castigati partide cu brichete, valize si alte metode de care sunteti inca mandri

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

18 Editat de d4nu7z (2011-11-05 04:38)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Totusi am mai scos capul prin Europa(un sfert de cupa Uefa,cateva prezente in CL ) .. unde nu am avut brichete .. valize sau suporteri care sa ne "omoare" jucatorii ...

Daca faci un calcul voi luati un titlu odata la 30 de ani... La urmatorul titlu luat de Rapid , o sa fii la pensie avand grija de acvarii tongue lol  lol  lol  lol  lol 


Numai zic nimic ca vad ca te superi ..  :fok  lol

Ps : Sa dai ceasul de la Site inapoi cu o ora big_smile

Doua culori ce le ador

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

nu am cum sa ma supar pe necunoscatori, cu siguranta fiul meu de are mai multe deplasari decat tine, upssss am folosit cuvantul deplasari? ce urat  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

20

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Pai doar femeile si copii mai sunt in galerie la Rapid cand joaca in deplasare  :kiss

Doua culori ce le ador