Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

cu siguranta fiul meu stie mai multe cantece decat multi dintre cetatenii simpatizanti, adica am uitat ca voi aveti un singur cantec, ala cu boala pe tigani
^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

22 Editat de ciprian01 (2011-11-05 13:29)

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Florin, nu te enerva! Totul este in regula! Nimic nou! Sunteti acelasi Rapid care vede primavara europeana de la...televizor...! smile

Putem admite ca a mai dat comunismul cu voi de pamant (de la f mica inaltime), dar nu au trecut decat 20+ ani de cand aveti posibilitatea sa va remarcati.
Ori, nu mai este nicio legatura intre vreo echipa de atunci si una de acum. Sa nu uitam ca aveati tot timpul sa fiti cu 5 minute mai buni....! Dar...nu-i nimic, ramaneti o echipa mica cu un suflet mare! smile

P.S.
Ati apucat sa mai ajungeti sa vedeti meciul Stelei de pe National Arena...?!
Cum cand? In seara in care tocmai ati furat-o (v-au furat arbitri) cu 3-1 si Steaua a infipt 4 goluri (2 in 10 oameni).
Lasa bai, ca va pun Copos si Borcica cate un ecran imens pe stadioanele voastre de unde veti privi, seara, in primavara, cupele europene.
Veti avea posibilitatea sa strigati de sa se auda din Groapa in Giulesti:,, Fortza Steaua! ,,

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

baieti, sa nu spuneti hop pana nu sariti gardul ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

24

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Speranta moare ultima .. Voi sunteti fara speranta  :fok

Doua culori ce le ador

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Cum se face mai Danut ca atunci cand 5teaua joaca acasa tu stai si postezi aici pe forum, sau o faci de pe telefonul mobil din centrul peluzei? Uite cu cine vb eu de fotbal, de Ciprian ce sa mai spun ca nici nu stie unde vine stadionul Ghencea.  ^:)^  ^:)^  ^:)^  Apropo este 1-0 pt Chiajna, asta daca nici la tv nu te uiti  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

26

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Florin,
Cat e scorul cu Chiajna?

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

ciprian01 A scris:

Florin,
Cat e scorul cu Chiajna?

dau mecilu si la radio?  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

28

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Nu!
Dar se aud strigatele de bucurie in tot cartierul!

29

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Florin , din 2 motive numai ma duc pe stadion , sunt comod si momentan nu am masina si inca ceva .. Locul nostru e in Ghencea adica in TEMPLUL FOTBALULUI ROMANESC  , eu acolo sunt obisnuit sa merg .. Nu trebuie neaparat sa fii pe stadion sa iubesti o echipa . Meciul cu Chiajna s-a terminat 2-1 .. poate nu ai apucat sa vezi golurile lui Tanase si Raul  ^:)^  ^:)^

Doua culori ce le ador

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

d4nu7z A scris:

Florin , din 2 motive numai ma duc pe stadion , sunt comod si momentan nu am masina si inca ceva .. Locul nostru e in Ghencea adica in TEMPLUL FOTBALULUI ROMANESC  , eu acolo sunt obisnuit sa merg .. Nu trebuie neaparat sa fii pe stadion sa iubesti o echipa . Meciul cu Chiajna s-a terminat 2-1 .. poate nu ai apucat sa vezi golurile lui Tanase si Raul  ^:)^  ^:)^

Am văzut chiar şi golul doi pt chişinău, ăla pe care nici măcar :kiss  arbitrul nu l-a vazut ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

ciprian01 A scris:

Nu!
Dar se aud strigatele de bucurie in tot cartierul!

care Cartier când tu ai porumb in faţă balconului ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

32

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

E...vezi!?
Tu iti dai seama de unde se aud..?! smile

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

acvariidevis A scris:

Bucuria de a iubi o echipa precum Rapid, zdruncinata de regimul comunist nu o poate rapi un simplu rezultat ce a fost defap bazat pe nesansa. Diferenta dintre noi Rapidisti si alti suporteri este ca noi vom iubi Rpidul neconditionati de performanta impinsa de la spate de neputinta unui cioban care a cumparat o intreaga presa ce acum 3 zile criticau tot ce inseamna o anumita echipa iar acum o ridica in slavi. Noi iubim Rapidul fiinca asa ne-am nascut, noi iubim Rapidul fiinca face parte din viata noastra. Aceasta echipa este frumoasa chiar si atunci cand pierde, nu avem cum sa uitam cate bucurii a putut sa ne aduca iubitul nostru Rapid. Diferenta este ca eu sunt mandru de culoarea visinie chiar si acum cand Rapidul este in afara Europei, voi fi mandru de aceasta echipa chiar daca vom juca precum Timisoara in esalonul secund. "Defapt nu ai cum sa intelegi daca nu esti Rapidist."


C-asa sunt eu rapidist....Niciodata nu sunt trist!!!
FZR

Nu fura! Guvernul nu vrea concurenta....

34

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Mandru ca sunt stelist !!!! Va salutam din Primavara Europeana. :noroc

Doua culori ce le ador

35

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Steaua e ......numai UNA !

catalos

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

iar STEAUA..........
tot STEAUA..........
DOAR STEAUA ...........
:apl
:frogp

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Fortza Steaua  :apl

38

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Adica de ce sunteti rai ma!??!?!
Si ce daca a pierdut Rapidul (cam tot) in timp ce Steaua stabilit cateva recorduri in vreo 3 partide, bonus calificarea in primavara (iar)?!

Ce, adica ei rapidistii nu pot vedea ,,primavara,, de la tv? Poate chiar au noroc si joaca vreo echipa in grenaul ala ciudat! Vor avea iluzia ca sunt ai lor! Si o sa aflam ca Rapidul le-a fost model alora. Si cat de departe era acu' Rapidu daca nu era Ceausescu... (acu' 20 si ceva de ani).

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Ciprian, Rapid si cu Dinamo nu stiu unde o sa vada ei primavara, dar sigur pot sa se uite pe geam cand vine.
big_smile

40

Re: Europa League 2011-2012 - Play Off

Le pun Copos si Borcica ecrane mari, in Groapa si pe sub poduri!
Si se duc acolo, frumos, si privesc la ce ar fi putut sa fie...! smile