1

Subiect: Banc de criza!!

La usa unui apartament suna un pusti: „Tanti, ai facut supa?”, „Da, puisor, vrei sa gusti si tu?”, „Nu, multumesc”, „Atunci, de ce-ai venit?”, „Te roaga mama sa ne imprumuti si noua osul”.

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

2

Re: Banc de criza!!

smile)

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

3

Re: Banc de criza!!

Oraseanul, imbracat in costum si purtand cravata, isi incarca arma, o pune la ochi, trage si impusca un fazan care cade in curtea unui fermier. Oraseanul se apropie de ferma, cu vadita intentie de a-si recupera prada, insa nimereste peste un taran artagos. "Vanatul a cazut in ferma mea! Este al meu!", striga fermierul. Insa oraseanul nu se lasa mai prejos: "Dar eu l-am impuscat! Dati-mi-l inapoi!", raspunde el. "Prea bine, atunci. Daca vrei sa iti iei inapoi fazanul, va trebui sa jucam «taraneasca»", a continuat taranul. "Ce e asta?", intreaba oraseanul. "Ei bine, iti voi da un sut intre picioare, iar apoi va fi randul tau sa imi tragi un sut. Acela care va tipa mai putin va castiga fazanul", explica taranul. Oraseanul accepta si ia pozitia necesara. Taranul isi ia elan si ii trage un sut naprasnic intre picioare. Vanatorul se prabuseste si se zbate de durere. Dupa 20 de minute, el reuseste cu greu sa se ridice in picioare, sperand sa isi ia revansa, insa taranul il opreste spunandu-i: "Gata, ai castigat. Renunt. Poti sa iti iei fazanul".

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Banc de criza!!

bubule ce zici de asta>Care sunt cuvintele care fac rechinii fericiti? R:"Om la apa":lol:

5

Re: Banc de criza!!

Balenoiul se invarte in jurul balenei facandu-i curte,si ii spune:
− Guvernele tuturor tarilor ,sute de organizatii ecologiste,lideri politici,oameni de marca ,milioane de oameni TOTI se lupta pentru ca specia noastra sa supravietuiasca, iar tu imi spui mie ca te doare capul??!!   lol   lol    lol   lol

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool