Subiect: Intalnire Bucuresti

Intalnirea va avea loc vineri 25.05.2012 ora 19.00, ca locatie Bucuresti, Centrul vechi,urmeaza sa stabilim locatia exacta cand ne vom intalni.
Ateptam confirmarea celor care vor veni pana joi 24.05.2012, detalii suplimentare la tel 0765262525.
Va multumesc.
^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

2

Re: Intalnire Bucuresti

Nici un doritor ?

Doua culori ce le ador

Re: Intalnire Bucuresti

pai cand l-au vazut pe "ancistrus" in primplan  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

4

Re: Intalnire Bucuresti

Am spart gheata ?  :noroc  sa curga berea la metru  big_smile  big_smile  big_smile

5

Re: Intalnire Bucuresti

ma primiti si pe mine? o sa maifie si alte "pasionate" in afara de mine?

Re: Intalnire Bucuresti

aryna A scris:

ma primiti si pe mine? o sa maifie si alte "pasionate" in afara de mine?

bine-nteles ca te primim

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Intalnire Bucuresti

pasi_une A scris:

Am spart gheata ?  :noroc  sa curga berea la metru  big_smile  big_smile  big_smile

sa curga  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Intalnire Bucuresti

am zis ca vin si eu daca-mi permite timpul;

daca nu apar sunt un neserios!

Audaces fortuna juvat semper fidelis

www.acvariidevis.ro/forum/topic/14092

9

Re: Intalnire Bucuresti

Din pacate de aceasta data va trebuii sa "masurati" la metru fara mine  hmm
Va doresc distractie placuta si mult noroc :noroc

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnire Bucuresti

se pare ca suntem prea putini, daca pana maine la ora 14.00 nu o sa se mai anunte nimeni o sa amanam intalnirea pentru o alta data.
va multumesc pentru intelegere.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

11

Re: Intalnire Bucuresti

Atunci ramane pe alta data!  sad

Re: Intalnire Bucuresti

da, din pacate suntem prea putini

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.