21

Re: Incercare de Saratel

fabyan A scris:
acvariidevis A scris:

poate este ciano  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Da hai ca am reusit sa fac o poza ,ideea este ca am incercat sa o indepartez si nu se ia,am dat si cu peria  si nu se curata si nasol este ca in ultimul timp se cam extinde ce pot face????

sa inteleg ca este o gluma asta.

Re: Incercare de Saratel

da, ne amuzam si noi, sunt mici sicane, asta sa treaca vremea mai repede  ^:)^  ^:)^  ^:)^  sti cum este cand astepti sa treaca timpul pentru un acvariu de apa sarata.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

23

Re: Incercare de Saratel

Ceva noutati nu ne mai spui si noua ?

Doua culori ce le ador

Re: Incercare de Saratel

fabyan A scris:
costi8 A scris:

ma da ce va mai tachinati voi doi. big_smile

spor fabyan.

Ce ar fi acvaristica fara carcotasi ?

Carcotasi - cuvant penibil facut celebru de 2 pretinsi sau autodenumiti comici de la TV pe care-l foloseste o Romanie intreaga sa dea bine; ce nu-si da seama aceasta Romanie e cat de penibila e ea in aceasta incercare de a da bine!

Asta asa ca altfel spuneam ca e cam acru acvariul tau Domnule, eu ca o vulpe ce momentan doar vreau asa ceva dar nu-mi permit! Dar si cand mi-oi permite ... ghici pe cine zapacesc de cap cu PM-uri! smile)

succes

Audaces fortuna juvat semper fidelis

www.acvariidevis.ro/forum/topic/14092

25

Re: Incercare de Saratel

d4nu7z A scris:

Ceva noutati nu ne mai spui si noua ?

Sal domnule
Ce sa va mai zic nu foarte bine ,in urma cu 2 luni am avut boala in acvariu si mi-au dat coltu majoritatea pestilor ,dar din pacate se mai intampla si astfel de lucruri,acum imi trebuie forta sa trec peste moment .
poza de acum 2 luni
Poate o sa fac si o poza mai actuala dar dau iar satisfactie unora ,desi au trecut si ei prin asta

26

Re: Incercare de Saratel

"Ciclidarul" tau chiar arata a marin  :fok
Cand spui ca dai satisfactie unora te referi la tizul tau ?  lol
Daca pui o poza recenta cu acvariul tau, promit sa-mi iau inima in dinti sa-mi prezint si eu borcanul meu  big_smile  lol

Doua culori ce le ador

27

Re: Incercare de Saratel

d4nu7z A scris:

"Ciclidarul" tau chiar arata a marin  :fok
Cand spui ca dai satisfactie unora te referi la tizul tau ?  lol
Daca pui o poza recenta cu acvariul tau, promit sa-mi iau inima in dinti sa-mi prezint si eu borcanul meu  big_smile  lol

Multam de aprecieri ,din pacate poze cu stadiul actual nu pot posta ,nu sunt lucruri deosebite de vazut si am si invazie de aiptasii, poate in viitor ,bafta cu acvariul tau