1

Subiect: Prezentare

In legatura cu necesitatea/obligatia ca un user se se prezinte, inainte de a face un comentariu sau de a participa la tranzactiile de pe acest forum: NU ESTE OBLIGATORIU! 
   a) poate fi un acvarist de valoare, ale carui cunostinte pot fi de folos comunitatii, chiar in situatia in care pastreaza discretia in privinta numelui, virstei, istoricului ca acvarist, etc.
   b) Chiar daca nu are o contributie notabila la ridicarea valorii forumului, regulamentul nu prevede obligatia de a se prezenta cu date suplimentare celor din formularul de inscriere (cimpuri obligatorii).
   c) Prin prezenta unui user, in cadrul rubricilor de tranzactii, forumul nu are decit de cistigat, chiar in situatia in care acesta nu are o prezentare anterioara. Prezentarea nu este garantia seriozitatii, ci vechimeape forum si contactele pe care un user le are de-a lungul timpului, cu ceilalti colegi.
   In concluzie, putem fi reticenti fata de un user nou, care o omis o prezentare amanuntita dar nu-i putem reprosa lipsa acesteia. Va multumesc!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

2

Re: Prezentare

bitanu A scris:

Off, daca-ai stii ce dor mi-a fost de tine !!!

smile

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Prezentare

Nimeni nu a obligat pana acum vreun user sa se prezinte si ar fi bine sa ramana asa si in continuare, sunt absolut de acord :fok

4

Re: Prezentare

Ancistrus A scris:

Nimeni nu a obligat pana acum vreun user sa se prezinte si ar fi bine sa ramana asa si in continuare, sunt absolut de acord :fok

   Asa este Cristi dar unii pot interpreta ca fiind la limita constringerii, observatiile repetate vis-a-vis de lipsa prezentarii. Ma bucur ca esti de acord cu mine.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Prezentare

In sfarsit ! cineva isi da seama ca prezentarea, desi poate da unele indicii, nu este definitorie pentru activitatea si sociabilitatea unui user. Felicitari !

6

Re: Prezentare

RedRooster A scris:

In sfarsit ! cineva isi da seama ca prezentarea, desi poate da unele indicii, nu este definitorie pentru activitatea si sociabilitatea unui user. Felicitari !

   In a doua parte a interventiei tale am sesizat ceva... si am sters-o. Sper sa ma fi inselat. Oricum multumesc pentru aprecieri!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!