1

Subiect: Donez plante de suprafata!

Asa cum spune titlul,donez o cantitate de pistia suficienta pentru o persoana.Pentru detalii PM.

Re: Donez plante de suprafata!

Salut. Trimiti si in tara? Platesc eu taxele postale. :pls

3

Re: Donez plante de suprafata!

Ti-as trimite cu mare placere,dar deocamdata nu am timp nici sa respir si nu vreau sa am grija de a impacheta colet si a sta la coada infernala de la posta.Prefer sa vina cineva la domiciliu sa le ia.Sper sa ma intelegi!   roll

4

Re: Donez plante de suprafata!

:sok de actualitate!

5

Re: Donez plante de suprafata!

:sok

6

Re: Donez plante de suprafata!

maine seara ajung la gunoi,daca nu le ia nimeni.  :smoke

Re: Donez plante de suprafata!

nu au cum sa ajunga la gunoi, le iau eu vineri!  :pp

Re: Donez plante de suprafata!

a ramas ca ma suni ieri cand ajungi in centru...telefon te-ai facut!

9 Editat de funkzzz (2012-06-13 18:08)

Re: Donez plante de suprafata!

Cand ajung in centru?Si ce faceam te asteptam in centru pana veneai? :omfg Sincer,am alte treburi mai importante,decat sa stau sa sun si asta pe banii mei si timpul meu.Mi se pare normal ca atunci cand intereseaza pe cineva ceva,sa sune el si sa se intereseze la ce ora ajunge omu la ora cutare in locu cutare,pentru o eventuala tranzactie.Ca sa nu mai spun,ca data trecuta,cand ti-am zis ca ajung la aceiasi ora in acelasi loc,si a trebuit sa ma suni ca sa-mi confirmi ca ajungi,"telefon te-ai facut" si ma luai pe PM ca am donat plantele,si tie nu.Plantele le-am pastrat pentru tine,ca altfel erau demult la gunoi,dar neseriozitatea ta si-a spus cuvantul,asa ca in locul tau,pe viitor,m-as abtine de la comentarii fara rost la persoana mea.
O zi buna!

Re: Donez plante de suprafata!

Maestre, ma confunzi! prima data nu ai vorbit cu mine! Cu mine ai vorbit la telefon si ti-am spus ca pot veni vineri dupa ele, iar vineri mi-ai spus  ca nu poti si a ramas sa ne vedem luni in centru cand ajungi la meditatii! Dadeai un bip si te sunam eu, nu era asta o problema, nu aveai cum sa ma astepti pentru ca eram interesat! Nu stiu care din noi este neserios!

11

Re: Donez plante de suprafata!

Baieti, ne asteptam sa urmarim ce se tranzactioneaza, nu cum si mai ales de ce nu se tranzactioneaza. Duscutiile astea le purtati prin P.M. sau va puteti plinge la feed-back tranzactii. Multumesc!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

12

Re: Donez plante de suprafata!

Nu te confund absolut deloc,crede-ma!Am mesajele in inbox,cam din martie cand ma intrebai daca am ceva sa-ti donez!Nu am nimic cu tine,dar ma deranjeaza cand vad ca vrei sa ii faci bine unui om,si tot eu aud ca nu te-am sunat,si ca nu te-am anuntat,in conditiile in care iti spusesem CLAR ca luni "trec pe la unirii,in drum spre meditatii la ora 16:30" si astept telefonul tau sa stiu daca le iau la mine sau nu.Daca nu eram serios,nu te mai anuntam prin PM ca au crescut iar plantele,si le poti lua.Daca mai ai ceva de obiectat,o poti face cum a zis Baracuda.
O zi buna!

Re: Donez plante de suprafata!

si eu care am crezut ca leai dat k altfel le luam eu da am zis ma omu daca a vorbit a vorbit ...Scuze de off topic dar eu chiar caut plantute  :pls daca le mai ai eu stau in zona unirii si le primesc cu placere  :sok