Subiect: Bymos un candidat serios

Bymos este un candidat serios la castigarea concursului din editia a III a. Tu ce parere ai?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bymos un candidat serios

Iata acvariul lui bymos.   http://www.acvariidevis.ro/acvarii-util … acvariu/58

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Bymos un candidat serios

bymos in afara ca ai scos ceva plante din acvariu ce alte modificari ai facut...modificari vizibile???
nu de alta dar parca ai mai concurat o data cu acvariul asta
asta dupa ce m-am uitat mai atent

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

4 Editat de bymos (2009-01-07 20:51)

Re: Bymos un candidat serios

Salutare, si multumesc pt topic, acum l-am vazut :">
Soto_san, singurele modificari care au fost aduse sunt cele mentionate de tine. Am scos plantele care apar in primul album. Albumul nr 2 nu a fost facut pentru a intra in concurs ci pentru ca pozele din el sunt cele mai recente, de saptamana asta. Promovarea pe care eu o fac pt concursul 3 este zero.

Astazi am fost vizitat si de AcvariiDeVis si sper ca pe viu acvariul arata mai bine big_smile

PS. Nu cred ca strica sa aflu acum, conform unui regulament mai bine organizat, locul pe care m-as clasa la sfarsitul concusului. Sper sa apara cat mai multe acvarii si cat mai frumoase.

...:::© |\/|  |  |--|  /\  | ©:::...

5

Re: Bymos un candidat serios

Modificarile facute dupa editia a 2-a a concursului:

- scos plante
- mutat echinodorusul din spate de langa filtru, in partea stanga unde spatiul a fost "decongestionat"
- mutat valisneria din fata si lateral si acoperit/mascat filtrul la sugestia AcvariiDeVis.
- Plantat cateva fire de nana de la Florin si cateva Marsilea.

Luna asta sper sa schimb cateva din plantele din spate, voi veni cu amanunte.

Daca cineva are sugestii care duc la imbunatatirea aspectului vizual al acvariului, si le poate exprima.

...:::© |\/|  |  |--|  /\  | ©:::...

6

Re: Bymos un candidat serios

Imi plac foarte mult pestii lu Danny_m dar cred ca acvariul e un pic prea incarcat!poate ceva mai simplu:nisip,cateva plante,buturuga.e doar o parere!sper sa nu te superi pe mine!dar pestii sunt super!succes!!;)

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool