1

Subiect: Pitesti

In Auchan chiar langa intrare. mai sunt si din alea micute si nu prea le stiu adresele dar il recomand pe acesta , este destul de mare cu vanzatori dornici sa te ajute nu doar sa-si vanda marfa;)

I reject your reality and substitute it for my own !

2 Editat de pelly67 (2010-02-28 19:04)

Re: Pitesti

cei mai mari tepari!!!!! pun adaus 1000% la pesti si la plante !
media de pret la pesti de cca.2..3cm =5...6ron
Anubias barteri var. nana cu 4 frunze =40 ron

3

Re: Pitesti

amatorii de animale de companie....iguane,șerpi,tarantule,cameleoni,hamsteri,porcușori de guinea,iepuri,etc plus pești și materiale acvaristice fără prea multe pretenții le găsiți la PET ZONE în incinta Carrefour Pitești la intrarea pe A1

4

Re: Pitesti

si la carrefour au aia niste preturi...............URIASE!!!!!!!!!!!!!!!!

5 Editat de wapavo (2011-01-25 21:49)

Re: Pitesti

Mai sunt in Pitesti, vizitate de mine:

1. IN PIATA CEAIR - un magazin gen baraca de tabla, are carasi, neoni, zebre, scalari, cardinali, rasbore, pomaceea, guppy, xifo, molly, ceva echipamente, si daca ai noroc si plante.

2. TOT IN CEAIR - vis-a-vis de magazinul de la pct.1 la parterul unei case, oferta saraca, marfa foarte inghesuita.

3. PE SF. VINERI un pet-shop pe dreapta pana in biserica Sf.Vineri.

6

Re: Pitesti

Mai este un ul si in GAVANA3 in Piata.... Foarte sarac ca produse.
Poate daca ramai in pana de mancare ptr pesti sa gasesti ceva pe acolo. Insa trebuie sa fi atent la data expirarii sad
Echipamente si plante 0.

7

Re: Pitesti

s-a inchis ala din gavana din cate stiu. cum ai spus trebuia sa fi atent la data expirarii. de acolo am luat mai multe produse care nu le gaseam in celelalte magazine (n-aveam chef sa astept cateva zile pana imi ajungea o comanda).