1

Subiect: Proiect acvariu 500L

Acvariul lipit de 2 saptamani dat la apa pentru inspectie si suportul facut in acest weekend! (01-07-2012)

Urmeaza achizitia de pal pentru masca suportului la acvariu inclusiv blatul  :smoke

2

Re: Proiect acvariu 500L

O mica eroare  big_smile

3

Re: Proiect acvariu 500L

Salut,
spune-mi te rog care au fost costurile pentru cadrul metalic, unde l-ai facut  :froll

Re: Proiect acvariu 500L

Salut pasi_une,cam secretos,spune ne mai multe,cu ce vrei sa l populezi macar

5

Re: Proiect acvariu 500L

Technics A scris:

Salut,
spune-mi te rog care au fost costurile pentru cadrul metalic, unde l-ai facut  :froll

Nu ma costat niciun ban cadrul metalic pentru ca am avut de unde sa iau pe gratis, inclusiv picioarele pe sistem cu bila ceva gen sinele de bloc in caz de seism  big_smile  si app e facut de mine  :sok
Dar spunemi dimensiunea suportului si greutatea care va sta pe el (al meu rezista la 5.t)  lol

@b37dra.. ceva discusi si altele adica ciclide americane si ceva anabantidae
inca ma mai gandesc

6

Re: Proiect acvariu 500L

Aha, pai atunci o sa apelez la cunostintele tale pentru viitorul meu proiect undeva pe la 300-400 de litri.
P.S. o sa fiu cu ochii pe tine sa vad cum se desfasoara proiectul asta al tau pentru ca pana acum ai tacut ca un peste.  :fok

7

Re: Proiect acvariu 500L

Technics A scris:

Aha, pai atunci o sa apelez la cunostintele tale pentru viitorul meu proiect undeva pe la 300-400 de litri.
P.S. o sa fiu cu ochii pe tine sa vad cum se desfasoara proiectul asta al tau pentru ca pana acum ai tacut ca un peste.  :fok

Pana nu va ajunge la "maturitate" nu prea voi discuta... doar voi afisa poze pentru un mic album  lol

8

Re: Proiect acvariu 500L

Bravo colegu pentru noua "piscina"  :acv

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

Re: Proiect acvariu 500L

nea Mihai, mai asteptam poze cu evolutia!

10 Editat de pasi_une (2014-08-01 18:20)

Re: Proiect acvariu 500L

Perechea mea de crap  :crap

Se pare ca nu pot incarca poze
am blocaj virtual  neutral