41

Re: Un Prapadit de acvariu de 60 L

Superba corabia aia scufundata asa... zici ca e peisaj din filme cu pirati :apl Cum ti-a venit ideea?

42

Re: Un Prapadit de acvariu de 60 L

Personal, pun pe seama faptului ca esti nou-venit pe forum, faptul ca nu ai inteles inca rostul acestui site. Este un site de acvaristica, nu unul de decoratiuni interioare. Banuiesc ca ai vazut multe acvarii, pe care le-ai admirat, aici pe forum. A fost vreunul care continea corabii scufundate? Daca vei spune "asa imi place mie", sfatul meu este sa-ti indrepti atentia catre un site, cu un alt profil.
   Situatia ta se aseamana cu cea a unui user care-si prezinta masina impopotzonata cu tot felul de mutzunache, bibelouri, steguletze si briz-briz-uri, pe un forum de tuning auto. Scuze dar trebuie sa pricepi!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Un Prapadit de acvariu de 60 L

Ancistrus A scris:

Superba corabia aia scufundata asa... zici ca e peisaj din filme cu pirati :apl Cum ti-a venit ideea?

la un pet-shop cand meream dupa mancare am vazut-o acol langa mancare si am zis sa o achizitionez:D

Primi care mor sunt cei care merg inainte....

Re: Un Prapadit de acvariu de 60 L

in primul rand tie sa iti placa acvariul,u sa te uiti cu placere la el...iar din ce am observat din comportamentul pestilor nu sunt deranjati, prin corabie circula neonii,guppy si sanitarii....ceea ce imi face mie placere e faptul ca ramirezii au culorile alea vii,semn ca se simt bine!!!:) respect!!! fiecare cu preferintele lui  :noroc  :sok

Primi care mor sunt cei care merg inainte....