1

Subiect: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

Buna tuturor,

Cu ocazia sarbatorilor, am placerea sa va anunt pretul promotional la produsul Seachem denitrate vrac, si anume 40 ron/l.

Promotia este valabila pentru comenzile primite prin intermediul forumului pana pe data de 20 aprilie 2012, dupa aceasta perioada se revine la pretul obisnuit de 50 ron/l.

http://www.seachem.com/Products/images/denitrate_500mL.jpg

Va astept si va doresc sarbatori fericite, alaturi de cei dragi!

Just add water. Seachem will do the rest.

2

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

Se poate schimba in denitrificator bioball cu denitrate matrix,isi face treaba mai bine!

3

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

johnny A scris:

Se poate schimba in denitrificator bioball cu denitrate matrix,isi face treaba mai bine!

Nu se intelege ce ai vrut sa spui!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

Detin un denitrificator BUBBLE MAGUS el este plin cu bioball Si  ma gandeam ca daca este mai bun denittate sa inlocuiesc bioball Am adaugat o poza ca sa se vada mai bine despre ce este vorba este cel din stanga

5

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

Sigur ca De-nitrate-ul este mai bun dar pentru el se recomanda folosirea unei pompe al carui debit sa nu depaseasca 200 litri/ora.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

6

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

denitrificatorul are o pompa de 1500 litri care circula apa in cilindru  are un furtun care trage apa  in jur de 1 picatura pe secunda si o trimete inapoi .Deci cred ca are sub 200 litri ora inseamna ca ar merge

7

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

acelasi denitrificator il am si eu acum intrebarea e citi liri intra in el ?? de denitrate mersi anticipat

8

Re: Promotie Seachem denitrate Aprilie 2012

cred ca 4 litri