1

Subiect: Kusadasi, turcia

Pentru ca ma uitam cu jind la imaginile postate de voi, am decis ca vara asta sa o fac si pe asta. Unii dintre voi ati fost in locuri mult mai spectaculoase (reiese din imagini), dar pentru ca la mine a fost prima experienta, m-am multumit mai pe la mal, mai mica adancime(maxim5 m) si totul regizat pentru a pune mana pe banii turistului(in cazul de fata, ai mei). In concluzie este o experienta ce merita incercata si dece nu repetata.

Natalie Cardone "Hasta Siempre - Comandante Che Guevara"

2

Re: Kusadasi, turcia

ce inseamna regizat?

si apropo de bani, cat a costat si durat aceasta experienta?

Re: Kusadasi, turcia

Anul trecut am fost si eu Turcia,Kusadasi, si am facut scufundari tot la 5 m,nu am fost deloc impresionat,mai frumos este la mine in acvariu(apa dulce) decat scufundarea facuta in Kusadasi

4

Re: Kusadasi, turcia

merlin21 A scris:

ce inseamna regizat?

si apropo de bani, cat a costat si durat aceasta experienta?

Regizat, înseamna ca pestii astia a lor simt cand vine turistul wink. Adica supraveghetorul sparge un arici de mare si atunci pestii buluc la mancare. Steaua de mare era acolo dupa un bolovan si pe traseu au pus o bucata de columna (probabil ciupita de la efes). Experienta a fost 45 e(mi-a cerut 50), cu poze si filmat. Au zis ca v-a dura 25 min si au fost cam 15. au fost suficiente pentru prima data, la un moment dat m-am simtit un pic obosit.

Natalie Cardone "Hasta Siempre - Comandante Che Guevara"