1

Subiect: FILTRU EXTERN TETRATEC

Salut cine imi poate spune si mie cat de bun este filtru tetratec.As vrea sa achizitionez un ex 2400 si nu stiu cat de fiabil este ,face galagie
Se merita sau nu

2

Re: FILTRU EXTERN TETRATEC

big_smile Nimeni nu detine un ex2400 sa mi poata da si mie un sfat

Re: FILTRU EXTERN TETRATEC

salut nu detin un ex 2400 dar detin un ex 1200 si personal sunt foarte multumit de el , a avut probleme cu garnitura mare de etansare dar nimic mai mult iar cat despre cele din clema de prindere a furtunelor nici atat bn eu il desfac sa zic de 2 ori pe an,  despre zgomot dorm langa el.

4

Re: FILTRU EXTERN TETRATEC

Am inteles deci este foarte bun merita bani,merci frumos ^:)^

5

Re: FILTRU EXTERN TETRATEC

Buna seara astazi am avut o experienta tare nasoala.Am achizitionat un filtru tetratec Ex 2400  am ajuns cu el acasa si cand sa deschid capacul ,surpriza nu se putea deschide.Am fost cu el la pet shop sa mil deschida ei ,ca sa nu rup ceva plasticarie si ce sa vezi ,nu sa putut deschide deloc au incercat cu ceva plastic chiar si cu o foarfeca big_smile ,nimic.Am renuntat la el si a miam luat un jbl 1501 dar dezamagit complet de tatratec.Nu recomand nimanui :sevil  :sevil .Miau zis ca au sal trimeata la firma sa vada ce are

6

Re: FILTRU EXTERN TETRATEC

Ahahahahahah! Nu, de data asta nu m-am putut abtine smile

Cam atat.  :frog

7

Re: FILTRU EXTERN TETRATEC

Stiu si eu la fel am facut .Eram fericit ca lam cumparat destul de mare era furtune groase ,ce sa zic arata bine .Ma bucura idea cu el ca era destul de incapator.Si surpriza lol  lol