1

Subiect: poze

de ce nu putem  incarca poze?
nu stiu daca am postat bine dar nu stiam unde sa postez sa fie corect

2 Editat de visiniu (2012-10-18 00:03)

Re: poze

Forumul nostru trece printr-o perioada de restructurare. Pana la terminarea "lucrarilor", unele functii pot fi... nefunctionale. Cu totii ne-am lovit de problema semnalata de tine. Ca si alternativa, propun incarcarea pozelor pe un site de gazduire. Ca si exemplu: www.imageshack.us
Pozele se pot incarca acolo si apoi sunt 2 variante: ori se posteaza linkul pozei, ori se urmaresc urmatorii pasi:  imageshack/embed image/forums iar linkul aparut se va copia, poza fiind incarcata direct pe forum.

3

Re: poze

multumesc

Re: poze

Doua probleme: pozele nu se incarca si am postat/editat azi de doua ori dar au disparut posturile ( pe aria de vanzari)

5

Re: poze

si mie mi-a disparut un topic nou infiintat astazi,tot la rubrica vanzari

Re: poze

Ne cerem scuze, este o problema tehnica ce va disparea pana maine dimineata. Incepand de maine dimineata se vor putea atasa poze iar posturile ce vor disparea pana maine dimineata va rog sa le mai postati inca o data in cursul zilei de maine, ne cerem scuze pentru neplaceri si tot odata va multumim pentru sesizari.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: poze

am rezolvat problema pozelor

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: poze

am postat un anunt aseara si  POZELE NU SAU POSTAT ,am pus sa le previzualizez si la sfirsit nu sau postat ,a ramaqs numai anuntul , este a 3 oara de cind mi se intimpla cu sa procedam sa fie afisate .

Re: poze

Cati "a" in acvariidevis?    2
Cati "i" in acvariidevis?     3
5+7.....
etc
mereu cand vrei sa postezi cate un raspuns,un topic nou  la sfarsit ai aceste intrebari,indiferent daca raspunzi corect tot nu este bine,sunt prea multe erori

10 Editat de catalos (2012-11-07 16:17)

Re: poze

intr-adevar, problema asta cu Cati "a" si  Cati "i" e un pic ciudata pt ca de nenumarate ori te vezi nevoit sa dai raspunsul inca odata, si inca odata.......devine obositor uneori

chiar daca dai raspunsul corect de prima data.

catalos

Re: poze

eu am dat raspunsul corect prima data,a 2,3,4 si a 8 oara iritat am scris ceva total aiurea si a mers dar nu mereu tine faza asta

12

Re: poze

La chestiunea cu pozele se lucreaza. Cealalta este in studiu, nu am stiut de ea, pina acum.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: poze

incercam o poza noua

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

14 Editat de costyy_78 (2012-11-07 18:00)

Re: poze

am incercat si eu una  dar se pare ca nu merge

15

Re: poze

costyy_78 A scris:

am incercat si eu una  dar se pare ca nu merge

16

Re: poze

la a doua incercare a mers

Re: poze

mai incerc odata

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: poze

la mine merge perfect, mai este cineva care are aceasta problema?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

19

Re: poze

S-a rezolvat, s-a marit dimensiunea maxima admisa, la 5 Mb!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: poze

Domnu Costy daca veniti cu poze de o calitate extra fina  lol  lol  lol  lol
acum se pot adauga si acestea. Ai vazut ce se intampla daca l-ai suparat pe domnul Radu?  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.