1

Subiect: Acvariu in 2010

Cam asa arata acvariul meu in 2010!Mai am de muncit la el un pic!Scuze de calitatea filmuletului e facut cu telefonul o sal refac cu o camera mai buna!
Ce parere aveti?

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

2

Re: Acvariu in 2010

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SQfyqqODnF8[/youtube]
tongue

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Acvariu in 2010

ai putea sa mai pui ceva java moss pe buturuga din mijloc..in rest arat ok..felicitari;)

4

Re: Acvariu in 2010

Ms e o ideie buna!Dar mai trebue sa schimb si neoanele nu ma ajuta! sad

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

5

Re: Acvariu in 2010

Frumos acvariu, imi plac mult acvariile plantate. Nu ma pricep prea tare, dar vorba ta, lumina neonului nu prea avantajeaza culorile. Parca ar merge ceva intr`o culoare mai calda. Cred ca asa s`ar vedea intr`adevar frumusetea acvariului tau.:D

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Acvariu in 2010

Alte idei,background-ul ar fi bine sa fie intr-o culoare mai inchisa ca sa iasa in evidenta pesti si plantele.
p.s.Crabul unde este,nu-l mai ai?:rolleyes:

7

Re: Acvariu in 2010

Crabul din pacate a decedat sad nu a supravetuit decat cateva luni!M-am gandit la background sa il fac mai inchis dar ma gandeam ca nu o sa se mai cunoasca cine stie ce din forme!

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

8 Editat de aqua (2010-01-17 15:44)

Re: Acvariu in 2010

imi pare sincer rau ca ti-a murit frumosul ala sad
si mie imi placea mult... pacat acuma....
in legatura cu acvariul,arata super ok dar am asa ca o idee... ai putea sa muti un pic buturuga mai spre margine fiindca o buturuga care sta pe verticala nu da prea bine in mijloc...sau ai potea sa o sprijini...
Imi plac mult de tot cory tai smile
cat sunt de mari ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

9

Re: Acvariu in 2010

Cory au vreo 5 cm zic eu(sunt si voalati big_smile ) ms pt sugestie oricum acvariu va mai suferi mici schimbari deaia cer si idei big_smile

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool