Subiect: Ph-Controler

Buna ziua! Are cineva idee despre calitatile acestui aparat? Cat este de precis sau nu?Daca se merita achizitionat sau nu?

2

Re: Ph-Controler

Ma gindesc ca textul fiind in germana, produsul ar fi german, in consecinta bun. Daca este asa, logic este mai bun decit Weipro (China), o marca foarte raspindita si apreciata.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Ph-Controler

Chiar este produs in Germania, nu are trecut pe el nici-o firma sau sigla dupa care sa caut, asa ca cel mai bine am afisat poza, poate vre-un detinator al acestui ph-controler  il recunoaste si poate furniza niste pareri bune sau mai putin bune despre el si cine stie poate pot fi de folos si altora.

4 Editat de imarian (2013-02-21 20:39)

Re: Ph-Controler

Salut

Nu stiu daca mai este de actualitate, dar l-am gasit pe un site din RO. Sper sa nu fie considerata reclama:
http://acvariu-shop.ro/ph-control/index.html

Mi se pare interesanta oferta cu garantia calitatii si returul banilor dupa doua saptamani de "probe".

LE: se zice pe un forum romanesc ca produsul in sine ar fi foarte bun, sonda in schimb e cam slaba (cu mentiunea ca in acelasi timp acolo se face lobby pentru un "producator" local de ph controllere)