Subiect: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Imi cer scuze, dar e scandalos !!! cand intru si eu pe forum la ore decente, gasesc toate donatiile terminate, majoritatea dintre ele avand loc la miezul noptii sau in jurul acelei ore.

   OFFFFF. Pai daca eu sunt la job, cum naiba sa mai prind si eu o donatie sa iau un pestisor pt cea mica ???

   OOOFFFFFF !!!

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Si eu am copil,rata,etc cum avem toti dar nu sunt geana la donatii ca tine ,te mai si plangi
Ai lua toti pesti de la donatii nu conteaza ca sunt gupy,ciclide africane sau americane
Macar invata despre speciile de pesti,plante,etc

PS-nu ai bani?nu este vina mea este doar a ta,sti ce insemna a vrea,a putea,a dori,a invata? raspund tot eu,NU

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

b37dra A scris:

Si eu am copil,rata,etc cum avem toti dar nu sunt geana la donatii ca tine ,te mai si plangi
Ai lua toti pesti de la donatii nu conteaza ca sunt gupy,ciclide africane sau americane
Macar invata despre speciile de pesti,plante,etc

PS-nu ai bani?nu este vina mea este doar a ta,sti ce insemna a vrea,a putea,a dori,a invata? raspund tot eu,NU

Fiecare face ce vrea cu banii lui, dar atunci sa nu mai existe sectiunea donatii. Pacat.

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

francesca A scris:
b37dra A scris:

Si eu am copil,rata,etc cum avem toti dar nu sunt geana la donatii ca tine ,te mai si plangi
Ai lua toti pesti de la donatii nu conteaza ca sunt gupy,ciclide africane sau americane
Macar invata despre speciile de pesti,plante,etc

PS-nu ai bani?nu este vina mea este doar a ta,sti ce insemna a vrea,a putea,a dori,a invata? raspund tot eu,NU

Fiecare face ce vrea cu banii lui, dar atunci sa nu mai existe sectiunea donatii. Pacat.

Si mai e ceva : Nu stiu cine e mai geana pe donatii, eu sau cei care iau donatiile la miezul noptii ?

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Nu mai bine se poate posta la sectiunea donatii doar de la 11 la 21?(in afara orelor sa nu se poata dona)
Sau la sectiunea donatii sa scriem ficare ce am vrea sa ni se doneze si daca eu vreau un caine de buzunar cine vede ce donatie vreau sa primesc sa ma sune si sa mi l aduca acasa,este mai bine asa?

6

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Francesca, ai 2 topicuri deschide la acvarii mici de apa dulce, incearca in unul dintre ele sa mai postezi o poza si ceva descrieri in afara de "aparat de facut bule" (filtru intern) cu starea actuala a acvariului.

Poate iti va dona cineva cativa pestisori si fara sa aibe anunt de donatie.
Dar in mod sigur nu cred ca doneaza cineva pesti spre o moarte sigura...

Cat despre mesajul tau de revolta... cand vei face donatii poti face la ora care iti convine tie, pana atunci arata ce stadiu ai in materie de acvarist  :acv

Ofera sfaturi nu jigniri!

7 Editat de danielt (2013-02-02 19:50)

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Nu stiu de unde tragi tu concluziile astea cu donatii la miezul noptii smile

Eu ce donez stabilesc la ore de seara dar nu mai tarziu de 20:30.

Iar sectiunea donatii exista pentru cei care vor sa renunte la plante/pesti/articole care sunt in plus sau nu mai sunt necesare. Faptul ca nu prinzi o donatie la timp ma face sa cred ca intri de doua ori pe forum intr-o luna.

P.S: Ti-ai setat fusul orar corect la profil? Ora de pe forum corespunde cu ora ta? Ca forumul iti arata ora in functie de fusul orar.

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Donez tv samsung diagonala 102 in stare perfecta, pt cei comozi vin sa il instalez, ca bonus ofer si un video.  ^:)^  ^:)^  ^:)^
Anunt postat la ora decenta  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

9

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Ai PM!!!!!  lol

10

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Daca nu e LED ramai cu el ca nu il vreau smile)

Closing your eyes forces you to look at the darknes inside your head!

11

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

danielt, vezi ca am fost inaintea ta cu PM-ul tongue !

taicutule - dai si mobilier adecvat pentru televizor, ca doar nu mai dam bani acum si pe dulapuri ?

catalos

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Tv-ul il doresc eu, dar trebuie sa-mi  dai  si o diferenta de bani big_smile ca de te scap de el nu?! smile

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Nu stiu cum gandesti tu dar parerea mea este ca daca iti doresti intr-adevar ceva nu stai sa astepti ca acel lucru sa vina gratis de undeva, sau daca vrei asa macar ai putea sa depui ceva efort sa urmaresti forumul mai des....Ma gandesc ca daca vrei sa faci bucuros un copil ai putea sa renunti la o cafea, pachet de tigari sau orice altceva consumi pentru a da 10-15-20 ron pe cativa pestisori
chestia asta spune multe despre tine

14

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Doamna Francesca, v-ati lamurit? Pot inchide subiectul?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

15

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Din cate am inteles de la un coleg de pe forum "Francesca" este un el  :pp

Ofera sfaturi nu jigniri!

16

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

adrian88 A scris:

Din cate am inteles de la un coleg de pe forum "Francesca" este un el  :pp

Merci pentru precizare! Poate ca o sa aiba importanta in viitor... Acum, este ultimul lucru care ma intereseaza, de aceea nici nu-mi modific postul, astept raspunsul si... gata! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

17

Re: donatii numai la miezul noptii ! De ce ???

Se pare ca doamnei/domnisoarei/domnului Francesca, nu i se pare scandalos, decit fenomenul cu donatiile, faptul ca nu raspunde la intrebari, se inscrie in normalitate...?
   Nu mai astept raspunsul, inchid caricatura asta de topic, dupa care, luni 11.02.2013 il sterg, ocupa spatiu degeaba!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!