Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

Asta cu "tanar si nelinistit" a fost buna rau de tot, lasa ca urmatoarea intalnire cand o facem nu ii mai spune si lui nea Radu, ca ne-a faultat pe toti. Asta a venit din "burta"  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

62 Editat de sTTTk (2013-02-25 18:16)

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

acvariidevis A scris:

Asta cu "tanar si nelinistit" a fost buna rau de tot, lasa ca urmatoarea intalnire cand o facem nu ii mai spune si lui nea Radu, ca ne-a faultat pe toti. Asta a venit din "burta"  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Nea Florin, sti de ce le plac femeilor barabatii cu burta ?

Multi vad, putini cunosc !

63

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

sTTTk A scris:

Nea Florin, stii de ce le plac baietii cu burta la femei ?

A mai murit un "prof de Romana".  :pls

64

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

sTTTk A scris:
acvariidevis A scris:

Asta cu "tanar si nelinistit" a fost buna rau de tot, lasa ca urmatoarea intalnire cand o facem nu ii mai spune si lui nea Radu, ca ne-a faultat pe toti. Asta a venit din "burta"  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Nea Florin, stii de ce le plac baietii cu burta la femei ?

Ai grija cum scrii te rog frumos...si inca ceva ,daca te mănâncă undeva si ai mâinile ocupate (ca doar ești la munca)
,stai linistit ,se găsește mereu cineva care sa te scarpine,cât vrei tu si unde vrei tu:noroc    Ps:minunate poze :fbr

65

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

danielt A scris:
sTTTk A scris:

Nea Florin, stii de ce le plac baietii cu burta la femei ?

A mai murit un "prof de Romana".  :pls

Te plictisesti rau de tot ? Sau am ramas singurul pe forum cu care nu te-ai certat ?

Multi vad, putini cunosc !

66

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

Baieti, baieti, pastrati-va calmul si umorul! Nu va lasati influentati de factorii perturbatori!
   Este cineva printre voi, care nu cunoaste proverbele: "fiecare pasare, pe limba ei piere"; cine seamana vint, culege furtuna"; cine sapa groapa altuia, cade el insusi in ea"? lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

67

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

In urma evenimentelor recente confirm ca pot sa tin ritmul sapatului cu Radu  lol  lol  lol  lol

68

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

sTTTk A scris:
acvariidevis A scris:

Asta cu "tanar si nelinistit" a fost buna rau de tot, lasa ca urmatoarea intalnire cand o facem nu ii mai spune si lui nea Radu, ca ne-a faultat pe toti. Asta a venit din "burta"  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Nea Florin, sti de ce le plac femeilor barabatii cu burta ?

eu astept continuare  :crap

Where My Shrimps At?

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

danielt A scris:

In urma evenimentelor recente confirm ca pot sa tin ritmul sapatului cu Radu  lol  lol  lol  lol

daniele te rog sa nu mai fi offtopic, daca vrei sa vb cu cineva de pe acest forum(sau daca cineva mai vrea sa vb cu tine) iti poti deschide un subiect la cafenea, pana atunci te rugam sa iti vezi de acvariul matale.
DACA VEI CONTINUA IN ACEIASI NOTA TE VOI BANA CU MANUTA MEA  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^ ce imi plac glumele mele  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

70

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

O intruniredevis, oamenidevis, beredevis... ca de obicei big_smile

Re: Intalnire Bucuresti pe 22 februarie 2013

a fost o placre sa  savurrez o bere  alaturi  de  voi  pacat  nu nu am  reusit sa  fur  mai multe informatii  de la  voi  din  cauza  volumului din difuzoare   LA MAI MARE  :noroc  POATE DATA VIITOARE NU  VOI MAI FII SOFER