1

Subiect: STEAUA - Chelsea

Steaua a reuşit ceea ce părea imposibil. Roş-albaştrii au întors rezultatul din tur şi au eliminat pe Ajax după executarea loviturilor de departajare.
Reusim sa trecem si de Chelsea ?

Doua culori ce le ador

Re: STEAUA - Chelsea

Cu siguranta, am vb cu Abramovici, a zis ca joaca cu echipa a 2 a ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: STEAUA - Chelsea

Mai conteaza daca trecem sau nu?La ce meci istoric s-a facut aseara......! :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :noroc

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

4 Editat de bogdan.tase (2013-02-22 15:52)

Re: STEAUA - Chelsea

poate o sa credeti ca sunt nebun dar eu zic k trecem de chelsea... asa cum aseara pe stadion inainte sa inceapa meciul i-am zis unui prieten ca ne calificam big_smile big_smile

Sacrificiu Unitate Demnitate

5

Re: STEAUA - Chelsea

acvariidevis A scris:

Cu siguranta, am vb cu Abramovici, a zis ca joaca cu echipa a 2 a ^:)^  ^:)^  ^:)^

Nici daca ar juca cu juniorii , Rapidu' nu ar reusii sa treaca .....   ^:)^  ^:)^  ^:)^

Doua culori ce le ador

Re: STEAUA - Chelsea

Multi asociaza steaua cu gigi becali,aseara nu a jucat ciobanul ci steaua si a facut o intr un mod absolut senzational,pt ca suntem romani cu toti am putea aprecia asta si lasa comentariile rautacioase si sicanele pt meciurile din campionat, daca despre asta e vb in fotbal.
Fair play.......................... ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^
Respect Steaua . :apl  :apl  :apl
:noroc  :noroc  :noroc  :noroc

bafta,

Re: STEAUA - Chelsea

Tot respectul pentru toti cei care au facut posibila aceasta fericire si acest moment unic pentru Romania si fotbalul romanesc si sper sa joace la fel si cu Chelsea si sa le scoatem fotbalul din cap, abia astept sa ma duc pe stadion big_smile

Re: STEAUA - Chelsea

Nu stiu cum vor juca - dar cu siguranta vor avea un public fanatic - s-au vandut toate biletele la meci - nou record - UAU

Scopul scuza mijloacele! Oare?

Re: STEAUA - Chelsea

machiaveli A scris:

public fanatic

cred ca este prea mult, uite cum vad eu fanatismul [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XgmpxC7AwjE[/youtube]
cand o sa vezi asta la un meci pe National Arena sa ma anunti si pe mine

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: STEAUA - Chelsea

acvariidevis A scris:
machiaveli A scris:

public fanatic

cred ca este prea mult, uite cum vad eu fanatismul [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XgmpxC7AwjE[/youtube]
cand o sa vezi asta la un meci pe National Arena sa ma anunti si pe mine

Nu ai cum sa vezi asa ceva , insa e deajuns sa ai 45-50 mii de oameni in spate pentru un meci mare .. La noi in tara nu ai cum sa fii fanatic .. Mitica la "brutarie" !

Doua culori ce le ador

11

Re: STEAUA - Chelsea

5teaua=ciobanul.vreti nu vreti asa este.face ciobanul ce vrea din voi.pt ca sunt si eu roman , si mutu  si dan petrescu au jucat la chelsea, o sa tin cu ei!!!!

andrei_bv85 A scris:

Multi asociaza steaua cu gigi becali,aseara nu a jucat ciobanul ci steaua si a facut o intr un mod absolut senzational,pt ca suntem romani cu toti am putea aprecia asta si lasa comentariile rautacioase si sicanele pt meciurile din campionat, daca despre asta e vb in fotbal.
Fair play.......................... ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^
Respect Steaua . :apl  :apl  :apl
:noroc  :noroc  :noroc  :noroc

0749.650.678

12

Re: STEAUA - Chelsea

Sa-ti zic ceva ce se canta pe stadion ... " Noi cantam pentru culori nu pentru conducatoriii !!! "

Doua culori ce le ador

Re: STEAUA - Chelsea

Scurt si la obiect,daca nu poti sa respecti orientarea mea din punct de vedere fotbalistic si probabil a inca catorva milioane de romani nu ai decat ,sincer nu inteleg ,dar fiecare e liber sa spuna ce vrea ,pt unii asa se traduce democratia :omfg ..............
Ce e grav, e ca ai indraznit sa spui ciobanul  :stupid  = fanii stelei  ,urat din partea ta,eu nu te am jignit.
O seara buna si inca o data fair play  :fok  :fok  :fok

bafta,

14

Re: STEAUA - Chelsea

Corect era : "VOI suporteri pentru cupe si flori, NOI din pasiune pentru aceste culori (alb-visiniu)"

d4nu7z A scris:

Sa-ti zic ceva ce se canta pe stadion ... " Noi cantam pentru culori nu pentru conducatoriii !!! "

0749.650.678

15

Re: STEAUA - Chelsea

Nu te am jignit nici pe tine nici pe zecile de miliarde de fani ai echipei de langa cimitirul ghencea.Asta sunteti : niste mioare care fac ce zice ciobanul.Daca il suparati iar baga bodyguarzii peste voi si deveniti mielusei.

andrei_bv85 A scris:

Scurt si la obiect,daca nu poti sa respecti orientarea mea din punct de vedere fotbalistic si probabil a inca catorva milioane de romani nu ai decat ,sincer nu inteleg ,dar fiecare e liber sa spuna ce vrea ,pt unii asa se traduce democratia :omfg ..............
Ce e grav, e ca ai indraznit sa spui ciobanul  :stupid  = fanii stelei  ,urat din partea ta,eu nu te am jignit.
O seara buna si inca o data fair play  :fok  :fok  :fok

0749.650.678

Re: STEAUA - Chelsea

dupa spusele ciobanului in romania sunt 22 mil chiar daca la ultimul recesamant au iesit 19.043.767 de persoane, dar probabil ca diferenta ar fi in mioare  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

17

Re: STEAUA - Chelsea

lucian A scris:

Nu te am jignit nici pe tine nici pe zecile de miliarde de fani ai echipei de langa cimitirul ghencea.Asta sunteti : niste mioare care fac ce zice ciobanul.Daca il suparati iar baga bodyguarzii peste voi si deveniti mielusei.

Cel putin pe noi ciobanul nu ne-a dus in insolventa .. si cea mai mare dezamagire a voastra e 1-1 , 0-0 ... cele mai mari bucurii ale voastre sunt esecurile Stelei ! ...
Daca din punctul tau de vedere consideri ca nu ne jignesti .. te rog sa-ti exprimi opinia in topicul creat de tine "cRapid-chelsea"  , spre surprinderea ta nu sunt nici mioara nici oaie smile eventual pot fi miel sau ca suntem mai multi ne poti numii miei .... Ma simt ofensat si persiflat totodata din moment ce eu nu am facut suporterii rapidisti , tigani sau gunoieri sau alte sinonime egale cu cRapid  ...
Asta e ultima oara cand iti raspund te las sa-ti spui frustrarile in gand .

Doua culori ce le ador

18

Re: STEAUA - Chelsea

Ciobanul are ganduri de suicid .. sau poate il prindele Pastele langa ouale lui Nastase...

Doua culori ce le ador

19 Editat de catalos (2013-02-27 04:09)

Re: STEAUA - Chelsea

desi "stelist pana la moarte - si dincolo de ea" nu indraznesc sa intru in polemici pt ca eu sunt unul dintre cei care consider ca este exagerat de mult sa dai 100 lei pe un bilet la meciurile actuale ale stelei.

Justific afirmatia precizand ca atunci cand real madrid venea la bucuresti eu eram inca "un fericit" posesor de abonament la tr II, si stelist infocat cum eram si sunt, cu abonamentul in mana (abonament pe care am platit ceva chischirei la vremea aceea) realizez ca "mi se acorda privilegiul" de a fi printre primii cei care pot achizitiona bilete pt tot parcursul stelei (meciurile de acasa) din grupe; - adicatelea dupa ce ca dadui atatia bani pe abonament sa ii mai bag aluia alta gramada frumoasa de bani in visterie, ca sa faca el "meybachu mare" ?!?! 
Ca afirmatia lu` JIJI fu` destul de clara: "asa e cand stai la masa cu bogatii...."

Asa ca "iaca-ta-ma-s cel mai mare sustinator al stelei din fata aragazului", avand in continuare aceleasi simtaminte si trairi.


Trup si suflet pentru culori, o echipa ce face furori ...........

catalos

20

Re: STEAUA - Chelsea

Nu stiam ca a zice cuiva oaie miel miei mioara inseamna sa jignesti.Pentru a jigni zecile de milioane de fanatici de langa cimitirul ghencea exista alt cuv specific....pac pac m ai inteles?!?

0749.650.678