1

Subiect: Craiova

stiti cumva vreun pet-shop mai bun si nu asa de scump care este deschis tot timpul in craiova?(ma refer mai mult pentru pesti)

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

2

Re: Craiova

hai ca se face acuma mall in craiova si sper sa il termine repede
daca in ditamai complexul nu o sa bage un amarat de pet shop atunci il dau in judecata pe solomon lol:lol:

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

3 Editat de aqua (2009-11-30 23:49)

Re: Craiova

am descoperit un pet-shop nou in craiova,in piata mare
CEL MAI BUN!!
se gasesc :5 discusi(odata a avut 50),labeo,ramirezi ancistrus plecostomus cichlide africane si muuuuuuuuuullteee alte specii de pesti de apa dulce:)
o chestie este ca pet-shop-ul nu prea este spalat iar acvariile sunt cam murdare..deoarece nu are personal care sa se ocupe de asta ,un lucru e clar...pestii erau foarte sanatosi,nu erau deloc pesti morti prin acvariu,iar plantele erau superbe!!!
am gasit chiar si lemna minor,iar plantele le da la 10lei un fir urias cu tot cu ghiveci smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

4 Editat de radumihai89 (2013-01-13 13:58)

Re: Craiova

Salutare. Vad ca nu a mai fost updatat postul acesta de ceva timp. Mai sunt cateva pet-shopuri,si anume:

1. Real Craiova,la etaj. Gama destul de variata de pesti,foarte multe accesorii(filtre,pompe,etc).

2. Kaufland Calea Bucuresti,deschis recent. Pesti cam putini.

3. Piata Mare Craiova. Unul este Shrek,unde lasa de dorit curatenia,dar pestii sunt sanatosi si destul de numerosi. Al doilea este in spatele pietei,vis-a-vis de geamgeria aceea mica. Preturi foarte bune,pesti sanatosi si destul de multi. Au si creveti.

4. Zona 1 Mai,vis-a-vis de biserica de la Pelendava. Shrek(la fel ca si in Piata Mare). Eu cumpar frecvent de acolo si nu am avut nicio problema cu pestii.

5. Pe strada Amaradia,langa Restaurant Rex. O femeie de treaba care chiar cunoaste acvaristica. Preturi bune,pesti ok.

6. Pe strada Stefan cel Mare,aproape de capatul spre Garii,este un om la un mic magazin care este si producator. Cam invechit locul si omul,dar cunoaste:))

Astea sunt cele pe care le stiu. Sper ca am fost de ajutor. Daca mai stiti altele,postati aici.

5

Re: Craiova

1.Shrek in craiovita la materna,mizerabil
2.In piata in craiovita,foarte ok aranjat

Re: Craiova

Unde in piata in Craiovita?
Cum se numeste?

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

7

Re: Craiova

Chiar in piata unde aveau inainte doar mancare de caini,Royal canin parca se numeste,langa magazinu ala de mezeluri Marisan.
Are si substrat vrac la kg, manado, aquabasis, sansibar...
Cel din piata mare de la mine avea crevetii  :bf

8 Editat de lucione_cip (2015-09-11 23:56)

Re: Craiova

Mai poate spune cineva unde mai este "deschis" la ora actuala (2015 ) ?
De unde luam eu de obicei pesti, amaradiei si shrek 1 mai, nu mai este..