21

Re: Secret garden

Vorba lu Ancistrus greu de atins acest setup smile de foarte multi acvarisiti si foarte multi au plans dupa acest setup zis (Secret Garden) toata stima petre ,,,,felicitari

22 Editat de ciuaua (2013-10-04 00:52)

Re: Secret garden

Remusica nu am nimic cu tine dar u nu este capabil sa ati poti da un nume la propriul tau acvariu ??? poate acest om a stat si sa gandit sa documentat ceva timp pentru a da un nume acvariului sau si u bine mersi ce ai zis ce sa ma mai strofoc hai sa copiem unu ca este mai simplu. rog un moderator, un administrator sa i se impuna sa shimbe acest nume....nu mi se pare normal....

23

Re: Secret garden

Mai DOMNULE ciuaua nu inteleg frustarea ta.......am specificat intr-un post anterior ca acest nume pur si simplu mi-a venit in minte in momentul in care am creat acest topic.Daca te deranjeaza numele topicului esti liber sa nu mai postezi in el.Dar se pare ca tu citesti pe verticala...... No coment domnule CIUAUA.

24 Editat de ciuaua (2013-10-04 01:09)

Re: Secret garden

Chestia este ca ma deranjeaza ca, trebuie sa muncesti foarte mult sa castigi acest nume asa ca daca depasesti nivelul acestiu om cu astepatrile tale atunci ,noi toti ati vom gasi un nume propriu la acvariul tau  daca u nu esti in stare ....toate cele bune

25

Re: Secret garden

Crezi ca esti in masura sa imi propui tu un nume la acvariul meu ???Cel putin pe acest forum nu am observat nimic notabil despre tine decat pe la sectiunea vanzari/cumparari si la a cere ajutor.... asa ca te rog sa postezi pe la 'incepatori apa dulce"....... Nu vreau sa poluez acest topic cu toate tampeniile.

26 Editat de robertm (2013-10-04 09:51)

Re: Secret garden

Mai Ciuaua, mai intai ar trebui sa treci pe la scoala. Cum poti sa scrii in halul asta?
Invata te rog putina gramatica inainte de a mai posta.

Remusica nu am nimic cu tine dar u nu este capabil sa ati poti da un nume la propriul tau acvariu ??? poate acest om a stat si sa gandit sa documentat ceva timp pentru a da un nume acvariului sau si u bine mersi ce ai zis ce sa ma mai strofoc hai sa copiem unu ca este mai simplu. rog un moderator, un administrator sa i se impuna sa shimbe acest nume....nu mi se pare normal....

27

Re: Secret garden

Nu ma deranjeaza greselile gramaticale si nici scrisul de tip irc-cheat.Probabil domnul ciuaua doreste sa adune posturi multe pe acest forum sa dea si el bine in fata natiunii.Dar cum spuneam mai devreme,nu doresc sa poluez acest topic cu toate tampeniile....Sa revenim la scopul lasnsarii acestui jurnal.

Am adunat aproape tot necesarul pentru startul acestui setup.Maine teoretic voi intra in posesia acvariului numai ca va trebui sa mai astept cateva zile pana il voi da la apa.Acesta a fost lipit saptamana aceasta iar porducatorul mi-a recomandat ca mai trebuie lasat cateva zile sa se usuce bine.Voi reveni cu poze

28

Re: Secret garden

Din pacate startul acestui acvariu va fi amanat pentru inca 2 saptamani cel putin din cauza meseriasilor la care am dat comanda pentru realizarea acestuia.Ieri am fost personal la Dobroesti sa ridic acvariul iar cand am ajuns acolo am avut o surpriza neplacuta,acvariu avea alte dimensiuni decat cele comandate.Acum nu ramane decat sa astept pana va fi realizat alt acvariu sau voi discuta cu ei sa imi trimita sticla si sa gasesc pe cineva care sa ma ajute sa il lipesc acasa.