1

Subiect: garra rufa

Salut , sunt nou pe site si as dori informatii de unde pot procura pestisori garra rufa, cum se intretin , inmultesc etc , in general orice sfat util pt am face propriul acvariu cu astfel de pesti.Sufar de psoriazis si am inteles ca acesti pesti pot face minuni pt afectiunea mea.Multumesc

2

Re: garra rufa

nu stiu daca te va ajuta foarte mult dar incearca aici http://www.pesteledoctor.ro/
sanatate

3

Re: garra rufa

Sau ceva de genul

4

Re: garra rufa

dales A scris:

Salut , sunt nou pe site si as dori informatii de unde pot procura pestisori garra rufa, cum se intretin , inmultesc etc , in general orice sfat util pt am face propriul acvariu cu astfel de pesti.Sufar de psoriazis si am inteles ca acesti pesti pot face minuni pt afectiunea mea.Multumesc

vazi ca t-iam trimis pe mail unde gasesti.
numai bine

Re: garra rufa

costi8 A scris:
dales A scris:

Salut , sunt nou pe site si as dori informatii de unde pot procura pestisori garra rufa, cum se intretin , inmultesc etc , in general orice sfat util pt am face propriul acvariu cu astfel de pesti.Sufar de psoriazis si am inteles ca acesti pesti pot face minuni pt afectiunea mea.Multumesc

vazi ca t-iam trimis pe mail unde gasesti.
numai bine

de mai multe ori ai trimis informatii pe mail, de ce nu aici?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6

Re: garra rufa

Multumesc tuturor celor care au incercat sa ma ajute.Mi  s-a mai spulberat inca un vis.Imi este imposibil  sa  achizitionez pestii la pretul propus.Deci ramane sa mi port crucea in continuare.Inca o data multumiri celor care au incercat sa ma ajute

7 Editat de kokos (2010-02-15 17:22)

Re: garra rufa

dales A scris:

Multumesc tuturor celor care au incercat sa ma ajute.Mi  s-a mai spulberat inca un vis.Imi este imposibil  sa  achizitionez pestii la pretul propus.Deci ramane sa mi port crucea in continuare.Inca o data multumiri celor care au incercat sa ma ajute

dar cat costa ceea ce ti-ai propus?????? cati pesti iti doresti??????

uite mai jos un articol pe care l-am scris acum ceva vreme ca o compilatie a mai multor site-uri dedicate acestui peste

http://www.acvariidevis.ro/forum/viewtopic.php?id=1483

nu te lasa batut....deschide si un topic la donatii.....am sa-ti dau si eu o mana de ajutor si la fel vor proceda si altii..................

?

8

Re: garra rufa

stie cineva de unde pot cumpara pesti garra rufa?
^:)^

Re: garra rufa

As vrea sa achizitionez niste pestisori garra rufa. Aveti idee de unde ii pot achizitiona? Eu sunt din Braila si am gasit pesti de vanzare pe net tocmai prin Baia Mare . Aveti idee cum se procedeaza cu transportul?  :pls

10

Re: garra rufa

sa aveti grija ce cumparati
garra rufa este o specie de pesti pe care nu o gasiti in tara
sunt rauvoitori care vand o alta specie foarte asemanatoare acesteia
sunt originari din turcia
cel mai bine un drum acolo... tongue

11

Re: garra rufa

vulpea A scris:

sa aveti grija ce cumparati
garra rufa este o specie de pesti pe care nu o gasiti in tara
sunt rauvoitori care vand o alta specie foarte asemanatoare acesteia
sunt originari din turcia
cel mai bine un drum acolo... tongue



ok si in Turcia unde? Fac un drum pana acolo dar unde mai exact?stii vreun loc anume?

12

Re: garra rufa

asta nu stiu
dar o sa ma interesez si te caut pe pm

13

Re: garra rufa

Ancistrus A scris:

Garra rufa sunt o specie protejată legal în Turcia, iar guvernul nu vrea ca acești peşti să fie exploatați în centrele de tratament.

   Daca vrei sa comiti vreo ilegalitate poti incerca sa-i scoti din Turcia smile
   Mai multe despre ei poti citi in articolul MEU big_smile

14

Re: garra rufa

Ai dreacu rusi... nu mai sterge nimeni porcheriile astea?  :-

Re: garra rufa

Компания «WEBREGA.RU» (профессиональная раскрутка сайта)- гарант вашего успеха!

Продвижение и сайта аудит – это то, с чего начинается раскрутка любого ресурса. Аудит сайта можно назвать одним из важных этапов работы по оптимизации и продвижению, поскольку детальное изучение всех составляющих грамотного анализа позволит правильно определить дальнейшую стратегию развития ресурса, исправить ошибки и недоработки, обозначить сильные стороны. В итоге будет выполнена качественная оптимизация и грамотная раскрутка сайта, гарантирующие не просто успех, а продолжительную эффективную деятельность вашего Интернет-ресурса.

Качественно раскрутка сайта подразумевает проведение ряда мероприятий, начиная от проверки программной части и оценки внешнего оформления ресурса (сайт, дизайн, раскрутка) до размещения контекстной рекламы и вывода его в ТОП поисковых запросов (раскрутка ТОП, оптимизация сайта под Yandex).

Для того чтобы обеспечить успех вашего сайта, мы проводим масштабную работу по изучению конкретного сегмента рынка и целевой аудитории, способной из разряда потенциальных клиентов перейти в разряд постоянных. По статистике, более 85% посетителей приходят на сайт из крупнейших поисковых систем. Наша задача сделать так, чтобы именно ваш сайт они видели в числе первых ответов на свои запросы.


Полный список тарифов вы можете посмотреть у нас на сайте

Для заказа этих тарифов вы должны зарегистрироваться на сайте Webrega.ru и создать проект в меню- vip регистрация и оплатить согласно выбранному тарифу

оптимизация сайтов здравствуйте этот сайт посвящен австрийской


интернет продвижение сайтов в питере по лучшим ценам bbs


раскрутка сайтов в курске