Subiect: cumpar hc

Cumpar hc , 15-20 poturi. Astept un tel sau pm. 0735518678

Re: cumpar hc

:smoke

Re: cumpar hc

:smoke

Re: cumpar hc

:smoke

Re: cumpar hc

:smoke

Re: cumpar hc

Nu vrea mosu sa vina si la mine smile

Re: cumpar hc

:smoke

Re: cumpar hc

:smoke

Re: cumpar hc

Pot sa te ajut eu cu ceva HC de la mine din acvariu, sau daca vrei aici un pot de hc (in vitro de laTropica) costa 7.5 er pe pot.
Eu ajung pe 31 in tara undeva pe langa oradea si atunci pot sa iti trimit. De la mine din acvariu  sunt gratis , dar nu am atata.

10 Editat de mariuspopa69 (2013-12-20 01:00)

Re: cumpar hc

dany112004 A scris:

Pot sa te ajut eu cu ceva HC de la mine din acvariu, sau daca vrei aici un pot de hc (in vitro de laTropica) costa 7.5 er pe pot.
Eu ajung pe 31 in tara undeva pe langa oradea si atunci pot sa iti trimit. De la mine din acvariu  sunt gratis , dar nu am atata.

Da mi de la tine daca ai, nu vreau de la magazine, pt ca am inteles ca e crescuta emers si....intelegi. ms mult de mesaj  :noroc puteam sa incerc sa mi comand la cel care mi a trimis o pe asta de o am acum, dar omul .... cere 25 lei pe pot care e cat moneda de 2 euro, foarte scump si plus de asta mi a trimis o fara cutie din poliester, apropape inghetata. Asta e Ro....

Re: cumpar hc

Sus sunt doua poturi de hc si jos doua de ug smile)))))

Re: cumpar hc

dany112004 A scris:

Pot sa te ajut eu cu ceva HC de la mine din acvariu, sau daca vrei aici un pot de hc (in vitro de laTropica) costa 7.5 er pe pot.
Eu ajung pe 31 in tara undeva pe langa oradea si atunci pot sa iti trimit. De la mine din acvariu  sunt gratis , dar nu am atata.

Da mi de la tine daca ai, nu vreau de la magazine, pt ca am inteles ca e crescuta emers si....intelegi. ms mult de mesaj  :noroc

Re: cumpar hc

Oki, daca nu e prea tarziu cand ajung in tara , adica pe 31 iti trimit.  Da-mi adresa ta pe PM.
Aici un pot de care iti spuneam este cat cutia aia in care ai tu cele doua pot-uri.
Am sa iti trimit de la mine, ca vroia sa fac setup-ul acum pana in anul nou...dar daca plec nu vreau sa risc. Vreau sa incep cu linia de fertilizare de la ADA.Ramane asa, dar sa imi dai adresa si eventual sa imi zici daca lucreaza posta romana pe 31 dec.

Re: cumpar hc

Nu uita sa trimiti adresa. :noroc

Re: cumpar hc

Valabil

Re: cumpar hc

:smoke