Subiect: caut guppy

astea sunt modelu

Re: caut guppy

astia

Re: caut guppy

l-am mutat la sectiunea pesti, nu prea are ce cauta la anunturi administrative tongue

Re: caut guppy

ok mersi de acuma stiu

Re: caut guppy

nu a vazut nimeni sau nu are nimeni guppy ca cel din poza poate ca cei de la acvarii de vis

6

Re: caut guppy

Am eu o femela de genul acela.dar mai are 2 puncte portocali pe ea in zona burti

Re: caut guppy

femelele nu sunt colorate sunt aproape de femelele de la guppy negri numa ca sunt solzi mai colorati

8

Re: caut guppy

Eu am zis ca asa am o femela.Dar orcum tu ai si o poza clara acolo am sa pun eu maine o poza ca sa o vezi.

Re: caut guppy

Poza nu este foarte clara

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: caut guppy

nu stiu daca se mai gasesc la noi guppy yeloow se numesc in piata in galati au fost dar numai o saptamana ia rezistat vanzatorului finca avea o ne adaptare la ph sau mai de graba o boala ca am luat si eu si mi-au placut dar mi-au murit acuma cau sa mai imi iau dar nu gasesc

11

Re: caut guppy

Ce sa faci nu toata lumea are aparate foto profesionale sau cat de cat bunicele.

12

Re: caut guppy

deci nu a vazut nimeni guppy yellow poate cei de la acvarii de vis

13

Re: caut guppy

da nici un raspuns

14

Re: caut guppy

hai ca acuma suntem  multi pe forum ati vazut guppy yellow vreo unde va pe la voi prin oras

Re: caut guppy

am eu unul dar nu il vand, l-am cumparat din hornbach si mai aveau....

16

Re: caut guppy

caut guppy yellow

17

Re: caut guppy

am eu o pereche de guppy asemanatori cred smile...da nu stiu dak e cea ce cauti...si am vazut o gramada de unde i-am cumparat,,,
poate te ajuta cu ceva..:/

In viata risipim anii, iar la moarte cersim clipele...

18

Re: caut guppy

salut ar fi o ideie dar astia erau exact cum e guppu de la mine de la avatar

19

Re: caut guppy

acvarii de vis pot gasi guppy yellow la voi ca am decis sa fac o excursie pana la bucuresti