Subiect: Acvariu Broscuta -prima faza

Buna dimineata la toata lumea!Acesta este acvariu cu broscuta in constructie.Nu sunt decoruri deocamdata dar o sa fac rost de ele.Aceasta este broasca mea pe nume Brosky

"Incercare?Nu exista incercare...Exista doar a face si a nu face"-Yoda

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

Broscuta de 7ani

"Incercare?Nu exista incercare...Exista doar a face si a nu face"-Yoda

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

Salut. Te-ai intors la apa dulce??? sad

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

cred ca este o broscuta de apa sarata  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

Nu ;nu m-am intors lol Vreau sa devin maestrul in acvaristica exact Ca Acvarii de Vis. :fbr .

"Incercare?Nu exista incercare...Exista doar a face si a nu face"-Yoda

6 Editat de xgrec (2014-01-14 17:45)

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

paulet932 A scris:

Nu ;nu m-am intors lol Vreau sa devin maestrul in acvaristica exact Ca Acvarii de Vis. :fbr .

pune mana si citeste cum se intretine o testoasa, hrana, temperatura, umiditate.... (sa nu—mi spui ca o tii in cutia aia de depozitare)  si peste 15—20 de ani vei putea deveni maestru precum acvariidevis.

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

Aia-i camera de fotografiere lol Cum sa o tin in cutia aia.Testoasa traieste in apa nu are nevoie de umiditate!!!Si o am de 7 ani deci stiu sa o cresc;
:crap

"Incercare?Nu exista incercare...Exista doar a face si a nu face"-Yoda

8

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

si eu am avut gandaci 5 ani in camera de la camin, dar asta nu inseamna ca stiu sa—i cresc.

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

si eu am avut gandaci 5 ani in camera de la camin, dar asta nu inseamna ca stiu sa—i cresc.


lol  lol  lol

10

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

Salut paulet932. Si eu detin o femela de peste 13 ani si înca un "pitic" de un an si cateva luni. Ca sursa de inspiratie iti atasez o poza cu acvaterariul meu. Poate te ajuta.  smile

http://img547.imageshack.us/img547/5554/hkom.jpg

11 Editat de Ancistrus (2014-01-15 00:01)

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

paulet932 A scris:

Testoasa traieste in apa nu are nevoie de umiditate!!!

   Da, nu are lol
   urssu17, superb acvaterariul!

12 Editat de urssu17 (2014-01-15 00:23)

Re: Acvariu Broscuta -prima faza

Ancistrus A scris:
paulet932 A scris:

Testoasa traieste in apa nu are nevoie de umiditate!!!

   Da, nu are lol
   urssu17, superb acvaterariul!

Multumesc. Vreau ca in viitorul apropiat sa il umplu cu apa si sa fac o platforma asemanatoare cu asta: http://www.youtube.com/watch?v=B7Yx_vWs … 866B350B46, pentru ca testoasele sa aiba mai mult loc. Capacul va contine si el un decor. Sper sa iasa ceva frumos...:)