1

Subiect: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

Se pune la vanzare un bazin de 122l ( 100Lx35lx35h) din sticla de 10, cu capac cu 2 neoane si stand pentru dimensiunile bazinului.
Filtrul este un eheim aquaball 130 in stare foarte buna, cu mediile filtrante originale iar incalzitorul este unul de 100w made in china folosit cam 4 luni.

Bonus la intregul pachet este o pompa de aer, decoruri si substrat de 1-2mm format din pietris precum si locatarii bazinului ( ceva africani si lifalili )

Pretul pentru intregul pachet este de 350 ron, negociabil.
Se poate vedea  in berceni, va pot trimite poze pe mail cu bazinul asa cum este acum la mine ( este in functiune).

Astept mesajele voastre fie pe privat, fie ma puteti apela la numarul 0727110530 - daca nu raspund lasati un sms si va contactez eu in cel mai scurt timp cu putinta.
O seara buna!

Marius

2

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

valabil

3

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

up up :bf

4

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

Doar sticla? Fara capac / alte accesorii? Da-mi un pm exact cu ce doresti si am sa ma gandesc.

5

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

Felicitari! Esti un mic Columb al google-ului! Ai descoperit dexonline.ro!

Incercam doar sa ma asigur ca asta vrei, dar daca iti place sa fii un intelept in online esti liber sa o faci.
Strict bazinul nu se vinde momentan, probabil peste 3-5 zile am sa ma gandesc si daca o sa iau decizia de a le vinde si separat am sa scriu aici.

6

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

Inca valabil.

7

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

pune te rog cateva poze,are zgaraieturi ceva

8

Re: Acvariu 122l cu stand,incalzitor, filtru intern si capac

Am sa iti trimit pozele Fabian, cel mai probabil maine seara.
Este in stare foarte buna, nu are zgarieturi vizibile.
Valabil.