81

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

bymos tot respectul pt acvariul tau mie unul imi place;)

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

82 Editat de soto_san (2009-01-05 01:42)

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

Flavius07 ca si o mica atentie ar arata mai bine acvariul tau fara acele scoici  in rest e ok..sa nu te superi pt atentie
si daca poti muta filtrul in partea dreapta dupa plante

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

83

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

Multumesc Soto_san

...:::© |\/|  |  |--|  /\  | ©:::...

84

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

Sal Flavius07 am si eu o intrebare (sper sa nu te superi)scalarii tai mai au cozi?ca din cate stiu eu scalarii cu tetrazonii sunt ca un pitbul cu o pisica!:Pdaca se inteleg atunci e ok dar ma indoiesc!e dragut acvariul Succes!sper ca nu team suparat!;)

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

85

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

ei dupa cum spuneam sa mai asteptam sa apara acvarii si uite ca au aparut asta e bine wink wink

este un lucru foarte important sa sti sa respecti

86

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

Salut tuturor, numele meu este Alex si mi-am postat acvariul pe acvarii de vis in speranta ca voi castiga pentru ca vreau sa-i fac fratelui meu un acvariu nou deoarece eu in cateva luni voi pleca si voi lua acvariul cu mine. Nu prea mai am bani de echipament ...dar incerc. Va multumesc. Am bagat ceva banuti in noul acvariu care sper sa va placa, pentru cei care mi-ati urmarit evolutia in poze.

87 Editat de bymos (2009-01-22 20:09)

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

De ce nu-l umplii?

Poti da si cateva detalii despre acvariu?

...:::© |\/|  |  |--|  /\  | ©:::...

88

Re: Iti plac acvariile inscrise in concurs?

Acvariul pe carei-l voi face va fi cel vechi al meu, dar filtru, incalzitor, nisip, plante, pesti hrana etc mai greu. Asa ca imi incerc si eu norocul. Foarte frumoasa comunitatea de aici,imi place,voi ramane cu voi.