Subiect: Atentie

mad Se pare ca va veni un Razboi care nu este al nostru..un razboi in care nu avem ce cauta...nu avem pt ce lupta...suntem cetateni simpli sclavi ai ue..avem copii care nu merita sa traiasca intr-o tara bombardata..copii care nu merita sa ramana orfani pentru idealurile sinistre ale conducatorilor,,,trebuie sa ramanen neutri

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

2

Re: Atentie

ai intre 20 -35 ani?? ti e frica de armata ??  de razboi ??   big_smile
stai calm ca nu vad cum m ar obliga ....de exemplu pe mine sa ma duc  la un razboi care nu este al nostru

0749.650.678

Re: Atentie

In caz de razboi asezati-va la pamant, in pozitia fatului si nu scoateti nici un sunet! Va apar eu pe toti lol lol

Re: Atentie

ia fiti un pic mai atenti la trecut, poate imi spuneti si mie de unde au atacat americanii, iugoslavia, afganistanul sau irakul, nu cumva de la constanta'
deci este razboiul nostru, din care nu avem nimic de castigat

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Atentie

varsta o am ...si nu imi este neaparat frica ca ma ia in razboi...doar de ce va urma dupa...de faptul ca am un coppil de 2ani jumate care va avea de suferit ..si toate astea fara sa avem cv de aparat...nu imi dau seama de unde si pana unde este problema romaniei...suntem scalvi europei si vom fi carne de tun

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

6 Editat de katalin_razvan (2014-05-04 11:23)

Re: Atentie

nu cred ca cineva vrea sa ajungem asa
nu face upload la o poza

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

Re: Atentie

Oricum am pune problema noi vom fi mieii de sacrificiu pentru altii.Sincer  nu as ridica un deget pentru actuala tara  Romania.

Bun venit in Romania! Dati-va ceasul cu 100 de ani inapoi!

Re: Atentie

noi vom fi vai de capul nostru iar americani se vor bronza pe la miami

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

9

Re: Atentie

eu zic ca tre sa ne vedem la o bere sa dezbatem aceasta problema mare pt existenta noastra  :noroc  :noroc

0749.650.678

Re: Atentie

propun si eu o intalnire de interes national

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Atentie

Corect corect corect...

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.