Re: Se poate inchide

razvan_tazu A scris:

yikes  Prietene, scuza-ma ca te intreb, "ai toata tigla pe casa"?
Habar nu am cine esti si cate griji ai tu in viata asta sublima, dar sa-ti fie rusine ca ma jignesti aiurea, fara motiv si asta dupa ce aseara ti-am raspuns la mail cu detalii.
Cam ce pretentii ai fi avut tu, sa devii brusc prioritatea mea de grad zero, eventual sa incerc cu disperare sa ajung la poarta ta cu plantele in dinti?

PS: Ca sa-ti dai seama ce ciudat esti, o colega de forum, in urma cu cca. doua ore a primit ceea ce isi dorea...tu in schimb fluieri dupa mine aiurea... Eventual mai verifica-ti mailul, poate ai dificultati de intelegere. :omfg

Poate nu sunt intreg la cap când solicit un nr. de telefon pt. contact pe forum in postul nr. 15 deoarece pe mail primisem un raspuns vag de genul celui din postul nr. 14    '' Salut, 20lei, atata doar ca trebuie sa te deplasezi pana la capatul tramvaiului 41 (Ghencea, stadion Steaua) dupa ele.''  Nu am solicitat pe mail si nici pe forum sa-mi aduci la usa plantele cum afirmi, eu am lasat pe mail nr. meu de telefon pt. contact, nu ma suparam daca spuneai ca sunt rezervate la alt coleg de pe forum, eu ceream putina seriozitate asa cum este normal pe un forum de acvaristica, dar se pare ca sunt dus cu capul daca am asemenea pretentii de la oameni in general. Sa fi sanatos! Eu mi-am facut deja o parere ''buna'' despre tine. :noroc

Re: Se poate inchide

Clar esti un ciudat tinere si asta ca sa nu spun altfel...
In continuare ma jignesti insinuand ca sunt neserios.
Ma repet, o persoana cu o perceptie fireasca a dialogului, colega noastra, se bucura de plante inca de ieri.
Plante mai am, tocmai de aceea anuntul este inca activ.
Ma lasa rece parerea ta despre mine! Spor la lupta impotriva sistemului smile)

23 Editat de alex.gabriel.sora (2014-11-25 13:58)

Re: Se poate inchide

te intereseaza? :of

Sorry dar nu imi incarca foto


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=889090217775743&set=gm.364902487014069&type=1&theater

24 Editat de razvan_tazu (2015-02-02 21:53)

Re: Se poate inchide

:smoke

25 Editat de razvan_tazu (2015-02-02 21:54)

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

salut daca mai vrei iti pot da eu Limnobium laevigatum pe cateva plantute daca mai ai.
Din toata lista ta numai planta asta o am si o sa vina la pachet cu lemna minor din pacate sau din fericire dupa cum preferi.

Planta este curata fara alge fara co2 sau fertilizanti.

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

Plantele sunt super multumesc mult pentru ele.

sper ca si plantele de la mine au fost pe plac .

o zi minunata in continuare.

Re: Se poate inchide

Super si ale tale, multumesc la fel.

Re: Se poate inchide

:smoke

Re: Se poate inchide

:smoke