1

Subiect: Incalzitoare externe

Voi avea de dat saptamana viitoare doua incalzitoare externe hydor 300w inca in garantie.Externe sunt.Detali Pm .0741184048 big_smile

2

Re: Incalzitoare externe

:smoke

3

Re: Incalzitoare externe

johnny A scris:

Voi avea de dat saptamana viitoare doua incalzitoare externe hydor 300w inca in garantie.Externe sunt.Detali Pm .0741184048 big_smile


Salutare!

Pret? ^:)^

4

Re: Incalzitoare externe

o sa am la anu Ferrari ....

Re: Incalzitoare externe

Avocatul A scris:

o sa am la anu Ferrari ....

   Oi fi si tu avocatul Elenei Udrea lol

6

Re: Incalzitoare externe

lol  lol Lasa omul sa se simta bine  lol  lol

7

Re: Incalzitoare externe

Eu tot nu am aflat care-i pretul smile

8

Re: Incalzitoare externe

verifica PM

9

Re: Incalzitoare externe

ok ...daca citesti regulile forumului o sa aflii ca nu ai voie sa postezi oferta de vanzare fara pret ...

Re: Incalzitoare externe

Salut!....ti-am trimis si un un mesaj pe E-mail in legatura cu pretul acestor incalzitoare si nu am primit raspuns.Ce este frate asa secret in a posta pretul direct pe forum?.....am vazut multi interesati, dar te codesti sa spui un pret!.....eu inca astept poate totusi expui acel pret pe marfa care nu o ai inca!

11 Editat de leounltd (2015-02-17 20:50)

Re: Incalzitoare externe

mariustancu A scris:

.....eu inca astept poate totusi expui acel pret pe marfa care nu o ai inca!

Scuze ca ma bag, dar daca ai rabdare (ceea ce nu cred) sa citesti intreg postul din link-ul demai jos, o sa vezi si incalzitoarele alea pe undeva smile

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/15647/locuinta-noua/

Eu am aflat pretul intre timp pe PM, dar sunt de acord totusi cu afisarea lui in anunt ^:)^

Leo

12

Re: Incalzitoare externe

johnny, afiseaza bre pretul... sunt atatea postari la acest subiect legate de asta smile
Si... extras "Pentru publicarea unui anunt la rubrica "vinzari", este obligatorie mentionarea pretului." smile

Re: Incalzitoare externe

Salut Leo! Nu ma deranjeaza deloc ca te bagi, esti chiar binevenit in discutie si norocos ca ai aflat pretul.M-ai facut curios si am citit intreg postul (SI TE ROG SA CREZI ASTA)din linkul la care ai facut referire.Are un super-acvariu si o gramada de tehnica investita acolo,tot respectul pentru Johnny,dar asta nu imi clarifica pretul incalzitoarelor.Inca astept nerabdator!

14

Re: Incalzitoare externe

Ok 170 lei bucata .Una bucata este disponibila.

Re: Incalzitoare externe

Salut Jonny!....Sa traiesti!...asa mai vii de acasa!

16

Re: Incalzitoare externe

Sall vezi ca nu am primit nimic de la tine,poate nu miai trimes mine.

Re: Incalzitoare externe

Nu stiu de ce nu ai primit!....daca este cum spui imi cer scuze inca o data!.....a si ere sa iut....merci!!!...pentru afisarea pretului.

18

Re: Incalzitoare externe

Nu ai pt ce,dar sincer nu am primit nimic. :stupid

19

Re: Incalzitoare externe

:smoke  valabil

20

Re: Incalzitoare externe

150 lei bucata