Re: visiniu (George)

George, nota 20 din partea mea! Comunicare, colaborare, totul este super ok cu acest OM!  :sok

Contact: 0729.422.335 / 0769.008.054 / 0770.575.269

Re: visiniu (George)

despre George(Visiniu) trei cuvinte: corectitudine, promptitudine si bun simt. Daca as spune mai multe despre el nu as face decat sa repet ce am spus mai sus, dar cu alte cuvinte. Nota +++

23

Re: visiniu (George)

Nota 20 pentru George :noroc , recomand cu incredere!

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … lti-pesti/

Where My Shrimps At?

24

Re: visiniu (George)

achiesez si eu la feed-back-urile colegilor despre George, in sensul ca este un tip serios, de nota 10.
daca veti avea vreo tranzactie de facut cu el, puteti sa mergeti cu incredere, nu veti regreta.

Numai bine!

Re: visiniu (George)

Am cumparat de la George(Visiniu), pogostemon helferi,foarte frumosi si mai multi decat ne-am inteles,unii chiar cu pui+bonus un potamogeton perfoliatus cu 2 flori la care le-am facut si poze !!!
Un tip foarte amabil si comunicativ,care chiar stie cum se cresc plantele...
Recomand cu caldura !!!
Multumesc inca odata,George !!!

marian37

Re: visiniu (George)

Poze...

marian37

27

Re: visiniu (George)

Tot respectul pt nea` Georgica !


recomand cu mare incredere achizitionarea de plante de la colegul visiniu.

plantele de pogo helferi sunt faine si sanatoase - te uiti cu mare drag la ele !


http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/22994/filtru-extern-acvariu-rcs-plante-diverse/page/2/

catalos

28 Editat de rider (2014-07-30 14:35)

Re: visiniu (George)

Hop si eu la George cu un 10. Am fost sa cumpar un pachet de plante si 3 creveti. De fapt am primit plantele si crevetii 8 in loc de 3, gratis.Plantele frumoase si curate. Multam George. :noroc

29

Re: visiniu (George)

Un om deosebit pentru care am tot respectul. Il recomand tuturor din tot sufletul. O zi frumoasa, Stefan

Re: visiniu (George)

Un om deosebit, un om de nota 10+++. De fiecare data mi-a dat in plus,  pe langa ce am cumparat, fie creveti sau plante. Un om de nadejde, cu mare rabdare pentru cei incepatori, asa cum sunt eu. Multumesc inca o data! ^:)^

Nimeni nu e nascut invatat !