1 Editat de L3on (2015-06-27 00:27)

Subiect: Inchis

Donez guppy cca 30-40 bucati maturi.Doritorul ai ridica din zona Berceni -Cultural.l.Telefon 0731603093

2 Editat de cristinucu (2015-06-25 21:51)

Re: Inchis

Te astepta prietena mea sa ia donatia de la tine si eu tot incerc sa te sun si ai mobilul ocupat.
Chiar nu poti fi un om normal?
Ca nu e frumos sa faci pe cineva sa te astepte degeaba.
La telefon ai dat dovada de seriozitate.
Chiar iti place sa iti bati joc de oameni.
Vine prietena mea din Militari pina in Berceni sa se intilneasca cu tine si tu stai acasa cu donatia de guppy ca nesimtitul.
Rog un admin sau moderator  sa ia masuri cu acest user ca nu se face asa ceva.
Daca ai bun simt suna-ma ca ai numarul meu ca sa nu mai stea prietena mea sa te astepte!!!

acvarist batran

3 Editat de L3on (2015-06-25 22:40)

Re: Inchis

cristinucu A scris:

Te astepta prietena mea sa ia donatia de la tine si eu tot incerc sa te sun si ai mobilul ocupat.
Chiar nu poti fi un om normal?
Ca nu e frumos sa faci pe cineva sa te astepte degeaba.
La telefon ai dat dovada de seriozitate.
Chiar iti place sa iti bati joc de oameni.
Vine prietena mea din Militari pina in Berceni sa se intilneasca cu tine si tu stai acasa cu donatia de guppy ca nesimtitul.
Rog un admin sau moderator  sa ia masuri cu acest user ca nu se face asa ceva.
Daca ai bun simt suna-ma ca ai numarul meu ca sa nu mai stea prietena mea sa te astepte!!!

Acum am ajuns acasa...din pacate am ramas fara baterie la telefon....iar daca ma faci nesimtit ia ti gandul de la donatie ..invata sa respecti mai ales ca iti fac un favor.Nu iti mai dau nici o coada de pestisor...bine ca am vazut ce caracter ai.

4 Editat de cristinucu (2015-06-25 22:51)

Re: Inchis

Ce tupeu poti sa ai sa nu raspunzi la telefon ca am incercat de 3 ori sa te sun, si pe urma ai tinut telefonul ocupat, iti dau si sms, dupa aia ai inchis telefonul.
Nu se accepta scuze ca ti-sa descarcat telefonul cand eu te suna-m si nu raspundeai si pe urma ai avut mobilul ocupat.
A stat prietena mea sa astepte sa te sun de la 7:30 pina la 8:00 si a facut drumul degeaba din Militari pina la tine in Berceni la Obregia.
Nu sunt fraierul tau sa iti inghit miciuna ca ai avut descarcat mobilul.
Am vorbit cu adminul forumului la tel si va lua masuri.
Era frumos sa ma anunti la telefon din timp pina sa plece prietena mea spre zona ta ca nu mai poti astazi.
Daca aveai cei 7 ani de acasa asa era frumos sa faci nu sa ma minti.

acvarist batran

5

Re: Inchis

Te rog frumos sa nu mai postezi pe acest topic.Este un topic in care donez ceva iar tu nu esti binevenit aici.Inca o data iti multumesc ca mi ai aratat ce caracter ai si ca nu am finalizat donatia.Daca pe viitor mai donez ceva sa ocolesti ofertele mele.

Re: Inchis

Oricum o sa fii sanctionat de admin si de un moderator ca te-am raportat aici.
Daca mai dai si la altii teapa sigur o sa ai  reclamatie  de ala care vine sa ia donatia.
Oricum o sa te ocolesc cand mai vad o donatie de la tine.
Adios.

acvarist batran

Re: Inchis

Se pare ca lucrurile au deviat de la subiect, din pacate dupa limbajul folosit singurul care poate fi sanctionat va fi utilizatorul cristinucu. Chiar daca acesta in cursul zilei de azi m-a contactat telefonic, asa cum am discutat si la telefon ti-am spus ca este posibil ca telefonul omului sa se fi descarcat, daca limbajul tau ar fi fost adecvat pt un forum ce este citit atat de femei cat si de copiii poate ca asi fi trecut cu vederea aceasta intamplare. Va doresc la amandoi o seara buna si sper ca lucrurile sa nu degenereze.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

8

Re: Inchis

Anuntul nu mai este valabil.Guppy au plecat catre doi acvaristi.Sa va traiasca si sa se inmulteasca tongue.Multumesc pentru gazduirea anuntului.

Re: Inchis

Felicitari pentru masura luata Taticu, felicitari acvarii de vis