Subiect: Plante urgent

Plante easy ieftin urgent 10 lei sunt scoase din acvariu asteapta sa fie plantate
Piața Reşița sect4

Re: Plante urgent

Salut, ce fel de plante? Cu alge sau fara??

...dependent de culori...

Re: Plante urgent

adevarinstrepura ,salut şi ție!!!  mulțumesc pentru întrebarea ta spusă cu încredere "cu alge sau fara"  aşa ca ă ştie toți din forum  de plante cu ALGE!  Cu alte cuvinte Feriți vă de plantele astea la doar 10 lei că sunt cu alge şi le vinde şi scump la 10 LEIii....... . Poate o să înveți bunele maniere să întrebi în privat ofensele astea deoarece aici se vand produse acvaristice şi nimeni care vinde nu are nevoie de comentariu negativ sau mincinos din partea altuia ca tine mai ales ca nu cunoşti , dacă ai ceva dovezi clare să le pui aici pe forum dar daca nu ai vezi de treaba ta .

4

Re: Plante urgent

Nu te aprinde asa repede.dar omul te-a intrebat ce plante?
mie mi se pare normal sa pui poze cu ce plante vinzi, ce specii de plante sunt?pt. ca sunt zeci ,sute de specii de plante easy?si nici tie nu cred ca ti-ar comveni sa cumperi niste plante cu alge pe el si sa le bagi in acvariu.omul a intrebat nu a dat cu parul...

Re: Plante urgent

Hmmm. Ce sa comentez?

Ca potential cumparator, sa cumpar niste plante, fara sa stiu ce sunt? Poate. Fara nicio poza? Ok, le vad la fata locului.

Sa cumpar niste plante si sa fie vizibil inutilizabile din cauza algelor. Timp pierdut, nu doar faimoasa suma.  lol  Nu, multumesc. Nici nu ma intereseaza daca sunt 1 leu 10 sau 100. Cine stie ce inseamna "lupta cu algele", stie si de ce am intrebat. Cat despre bunele maniere... ceea ce scrii te defineste!  :stupid

...dependent de culori...

Re: Plante urgent

Eşti dus ... emogiul ala cu paru ține l pentru tine

7

Re: Plante urgent

gabrieltadd A scris:

...

Daca aveti ceva de impartit, o puteti face in privat.
Ar fi frumos sa pui si poze cu ceea ce vinzi. Cred ca a trecut de zeci de ani vremea anunturilor de pe stalpi, vreme in care nu era posibil sa pui poza cu 'vidio'