1

Subiect: Radu luchian

Cer userului radu luchian sa puna mai multe poze in albumul lui,cel putin cinci si sa bage descriere
ms pt intelegere

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

2

Re: Radu luchian

oups...suna a somatie! tongue.....daca te uiti mai bine vei vedea ca sunt 2 albume;)

3

Re: Radu luchian

pelly67 A scris:

oups...suna a somatie! tongue.....daca te uiti mai bine vei vedea ca sunt 2 albume;)

Da pai sunt 2 albume si unul are decat o poza iar celalat vreo 6 si l-a bagat in concurs pe ala cu o poza lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

4

Re: Radu luchian

bah fratiilor pe al cui hi5 suntem ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

5

Re: Radu luchian

aqua A scris:

bah fratiilor pe al cui hi5 suntem ?

asta iti doresti? aqua chill man..lasa adminul sa-si faca treaba (referitor la poze)....vrei sa-i iei omului mancarea de la gura......... wink

?

6 Editat de Radu Luchian (2010-03-27 22:01)

Re: Radu luchian

Salutare, acum am vazut si eu topic-ul.

Initial am facut un album, fara descriere, pur si simplu, ca sa am pozele in album ca si referinta pentru cine mai frunzareste albumele. Apoi m-am gandit sa il inscriu si in concurs, dar nu aveam completata descrierea acvariului (hardware etc), lucru obligatoriu in concurs (evident). Cum nu este optiune de EDIT pentru un album, a trebuit sa fac altul si ca sa nu ocup spatiul de pe server aiurea, am si golit albumul vechi... nu am putut sa il sterg pentru ca nu am optiune sa imi sterg albumul propriu, la fel nu am nici optiunea de a lasa un album gol, fara poze, de aceea a ramas poza aia in album.

Sper ca te-am lamurit, @aqua...

O seara faina! wink

P.S.
Da, l-am adaugat in concurs, insa prematur se pare, pentru ca nu era un sistem de verificare daca am sau nu descrierea, si decat sa fiu descalificat am decis sa fac altul. Am trimis un mail administrarii chiar atunci pentru a ii sesiza de situatie, rugandu-i sa imi stearga albumul "gol".