Subiect: fac eu primul post

care nu se incadreaza deloc nicaieri si nu are legatura cu acvaristica
de vreo 2 ani caut un cub rubik si nu gasesc. nu are nimeni de vanzare ?? big_smile

2

Re: fac eu primul post

pfuaii ce amintiri mi-ai trezit. chiar maine merg sa imi caut unul. cred ca stiu unde gasesc. este un magazin de suveniruri si cred ca acolo am vazut odata. daca gasesc te tin la curent.

ce vremuri frumoase, cu desenele, celebrele desene animate Pix & Hercule, fara calculator si fara grija zilei de maine.

Re: fac eu primul post

ok. daca gasesti cum facem cu transportul ca eu sunt din maramures. posta ???
si da amintiri din copilarie smile

4 Editat de Florin.Mazilu (2010-03-21 14:11)

Re: fac eu primul post

rubik cube gasesti original in careffour cu 50 lei sau mai mult smile)
eu am luat dinacelea de 5 lei (cred ca am luat vreo 4 si am stricat 3 lol:lol::lol: )
recordul meu personal este de un minut tongue
daca ai drum prin buc iti dau eu unul de-al meu fara bani wink dar sa nu te astepti la cine stie ce, 5 lei costa 5 lei merita (se blocheaza daca incerci sa il faci in viteza) big_smile

5

Re: fac eu primul post

aia sa fie problema?? rezolvam noi

6 Editat de bogdan666 (2010-03-21 14:12)

Re: fac eu primul post

pe net original am gasit la 70 dar parca nu as da atata pe el chiar daca e original. drum prin buc nu am deci daca e cineva dispus sa accepte varianta posta astept.

edit: exista vaselina wink

Re: fac eu primul post

sece4u20 nu se mai aude nimic despre cub ?

8

Re: fac eu primul post

am cautat dar inca nu am gasit, insa nu am fost in locul ala stiut de mine pt ca sincer nu am avut timp si nici  drum pe acolo. insa cu priam ocazie trec. poate luni sa vad cum termin programul ca si eu vreau unul insa caut ceva mai profesionist.

9 Editat de bogdan666 (2010-03-28 22:00)

Re: fac eu primul post

daca vrei profesionist este la 70 de lei pe net iti dau adresa daca vrei. stau pe ganduri sa imi cumpar si eu de ala si stiu ca nu mai am treaba.
id io_is_alla

10

Re: fac eu primul post

pana la urma eu mi-am luat unul de pe net. nici nu se compara cu astea de 2 lei. pana acuma recordul meu e de 3 minute. smile