1

Subiect: arsenal vs barcelona 3-1

pronosticul meu!

2

Re: arsenal vs barcelona 3-1

aoleo ca joaca in seara asta
pfuaii si am uitat sa merg la pariloto cu curatenia asta. bate barcelona. zic eu,

3

Re: arsenal vs barcelona 3-1

nu,,,in 31 martie se joaca

4

Re: arsenal vs barcelona 3-1

Scor DINAMO-CFR CLUJ ?

5

Re: arsenal vs barcelona 3-1

2-2

6

Re: arsenal vs barcelona 3-1

nu nu
2-o:P

7

Re: arsenal vs barcelona 3-1

3-1 pt cfr

8

Re: arsenal vs barcelona 3-1

eu sunt din ardeal dar cred ca dinamo va merge in finala

9

Re: arsenal vs barcelona 3-1

va mai puteti uita la vreun meci in care joaca o echipa de-a noastra?dupa cata hotie si minciuna este la noi cu fotbalul am ajuns sa il urasc  mai bine ma uit la stirile de la ora 5, culmea fotbalului va fi cand se va cere cate 1leu pentru mutu ca nu mai are bani si trebuie sa-si  cumpere un nou telefon cu briliante de nu stiu cate milioane , fotbalul a ajuns un sport in care se spala doar banii,

RESPECTA CA SA FII RESPECTAT

10

Re: arsenal vs barcelona 3-1

daca esti  suporter adevarat  te  uiti orice s ar  intampla.
daca  esti  amator e usor sa nu  te  uiti.:P

11 Editat de adibingo (2010-03-23 21:46)

Re: arsenal vs barcelona 3-1

problema e ca eu am fost un in rait al fotbalului multa vreme,am intarziat si la bac imi amintesc ca ma uitam la meci si numai nu se termina repriza  dar asta era acum 12ani, de atunci multe s-au schimbat in fine ma oftic cateodata cam tare pe unele subiecte

RESPECTA CA SA FII RESPECTAT

12

Re: arsenal vs barcelona 3-1

da  e  adevarat  ca  e  multa prostie  in fotbalul nostru dar altul nu  avem.

13

Re: arsenal vs barcelona 3-1

nu e musai sa te uiti la fotbalul nostru,sii eu ma uit rar dar sant campionatele din alte tari exemplu anglia unde jucatorii nu sunt plini cu figuri sii joaca fotbal nu teatru ca la noi

14

Re: arsenal vs barcelona 3-1

arsenal-barcelona 0-2
LIONEL MESSI SI INIESTA!!!!!!!!

15 Editat de pelly67 (2010-03-31 21:44)

Re: arsenal vs barcelona 3-1

kompan A scris:

arsenal-barcelona 0-2
LIONEL MESSI SI INIESTA!!!!!!!!

Cele doua echipe s-au intalnit de trei ori in Liga Campionilor. "Tunarii" nu au castigat niciodata in fata catalanilor, cea mai dureroasa infrangere fiind cea din finala Ligii Campionilor de la Paris, din 2006. In sezonul 1999-2000, Arsenal si Barcelona s-au intalnit in faza grupelor, unde catalanii au invins cu 4-2 pe "Highbury" si au remizat, 1-1, pe "Camp Nou". Atunci, Pep Guardiola ii conducea pe "extraterestri" din teren, iar Henry juca la Arsenal. 12 jucatori din lotul Barcelonei provin din La Masia: Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi , Bojan, Busquets, Pedro, Jeffren, Jonathan, Alcantara 10 jucatori din lotul lui Arsenal au trecut pe la academia "tunarilor": Djourou, Gibbs, Traore, Bendtner, Walcott, Cruise, Song, Clichy, Fran Merida, Fabregas
...de data asta vor sparge gheata....2-1 pentru Arsenal

16

Re: arsenal vs barcelona 3-1

Messi e Dumnezeu ! smile

17 Editat de Ssilviuu (2010-04-01 01:37)

Re: arsenal vs barcelona 3-1

E trimisul lui Dumnezeu pe pamant pentru fotbal lol

18

Re: arsenal vs barcelona 3-1

Ssilviuu A scris:

E trimisul lui Dumnezeu pe pamant pentru fotbal lol

...nu prea a fost!englezii au avut cea mai tare aparare!

19

Re: arsenal vs barcelona 3-1

au jucat 65 de minute foarte bine barca insa la 2-0 pt ea a redus motoarele si asta a costat-o. putea sa fie lejer 4-o la pauza pt barcelona.

20

Re: arsenal vs barcelona 3-1

in retur ii spulbera BARCA!!!!!!!!!!
fINALA DE LA MADRID VA FI
INTER-BARCELONA!!!!!!!!!!!!