1 Editat de Avatar (2010-05-05 16:32)

Subiect: Ziua Barbatului

Hai sa fim simpatici si sa ne felicitam intre noi ! lol

La multi ani tuturor barbatilor/majorilor de pe forumul acvariidevis. Beau o bere in cinstea noastra azi cu un prieten !


P.S: pentru ca a sunat putin misogin textul, am editat cu o mica completare, si Doamnele respectiv Domnisoarele sunt libere sa ne felicite daca simt nevoia ! big_smile

2 Editat de Lucia (2010-05-05 16:36)

Re: Ziua Barbatului

"La Multi Ani!"
Iar Doamnele sau Domnisoarele de langa voi, sa va felicite si sa va faca fericiti.. smile lol wink


Eu asta va doresc... smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

3

Re: Ziua Barbatului

Sa ne cinstim si sa fim iubiti!:D

4

Re: Ziua Barbatului

Si pentru ca sa fie fie totul in regula trebuie completat formularul:

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Ziua Barbatului

La multi ani noua ! smile
As bea o bere in cinstea zilei de azi...din pacate urmez un tratament cu antibiotice pt o problema cu dintii. sad

6

Re: Ziua Barbatului

robertino A scris:

La multi ani noua ! smile
As bea o bere in cinstea zilei de azi...din pacate urmez un tratament cu antibiotice pt o problema cu dintii. sad

N-are nimic... nu-si va face antibioticul efectul.. dar berea precis... si mai e si anestezic... smile)
lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

Re: Ziua Barbatului

Tocmai, ca trebuie sa isi faca efectul...maine sunt programat pentru o rezectie apicala si am fost nevoit sa incep tratamentul cu antibiotic inaintea acestei interventii. neutral

8

Re: Ziua Barbatului

robertino A scris:

Tocmai, ca trebuie sa isi faca efectul...maine sunt programat pentru o rezectie apicala si am fost nevoit sa incep tratamentul cu antibiotic inaintea acestei interventii. neutral

Oh! imi pare sincer rau.. am crezut ca e ceva mai usor...
Eu o patesc cu maseaua de minte... de 5- 6 ani tot creste... si imi mai trage cate una din cand in cand...
Mai iau antibiotic.. dar nu o scot! E a mea si gata! lol lol lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

9

Re: Ziua Barbatului

La multi ani...la toata lumea,fie ei fie ele!Cele mai frumoase acvarii din lume va urez,sa fie "de nedeciclat" si apa limpede! smile

Re: Ziua Barbatului

de 5 Mai de ce nu apar in piata vanzatori cu "MAItisoare"? pt barbati....gen sticle de bere cu funda mare rosie, o sticla de jack bagata intr-o stropitoare de gradina si umpluta cu gheata.....lucruri clasice....

11

Re: Ziua Barbatului

Pentru ca depinde de noi, daca recunoastem ziua asta sau nu...ce sa faca aia cu "martisoarele" cand eu acum 10min m-am intors de la banca unde am facut o tranzactie, la un ghiseu unde era un barbat, iar dupa finalizarea tranzactiei i-am spus, multumesc si "La multi ani !" s-a uitat saracul la mine mirat, a crezut ca-l iau la misto smile

Re: Ziua Barbatului

s-a uitat ciudat pt ai procedat gresit nu poti sa ii spui unui barbat "la multi ani" suna prea feminin.....unui barbat trebuie sa ii urezi cat mai multe amante,incurajari sa isi insele sotia....sa devina alcoolic ....lucruri simple smile)

13

Re: Ziua Barbatului

Asta vroiai sa-i urez unui angajat al Bancii ? lol

La voi in Bucuresti sigur suna ciudat ca un alt barbat sa-ti spuna "La multi ani", aici oamenii sunt mai sufletisti mai Paul, mai simtiti...voi sunteti reci, duri in comunicare, impulsivi dar va si umbla mintea repede. Concluzia asta am tras-o in ultimii 8-9ani de cand am cunoscut lume de prin Sud si nu cred ca imi voi schimba parerea decat daca s-ar muta capitala Romaniei undeva in ardeal.

14 Editat de pelly67 (2010-05-05 19:21)

Re: Ziua Barbatului

La muti ani la toti masculii...si lui Aqua!
Dane nu mai nevoie sa vina capitala in Ardeal....s-au mutat ardelenii acolo lol

15 Editat de Andi66 (2010-05-05 18:46)

Re: Ziua Barbatului

Avatar A scris:

Asta vroiai sa-i urez unui angajat al Bancii ? lol

La voi in Bucuresti sigur suna ciudat ca un alt barbat sa-ti spuna "La multi ani", aici oamenii sunt mai sufletisti mai Paul, mai simtiti...voi sunteti reci, duri in comunicare, impulsivi dar va si umbla mintea repede. Concluzia asta am tras-o in ultimii 8-9ani de cand am cunoscut lume de prin Sud si nu cred ca imi voi schimba parerea decat daca s-ar muta capitala Romaniei undeva in ardeal.

Paul vorbeste in numele lui....sper.

La Multi Ani tututror barbatilor de ziua lor!
(de la un bucurestean pe jumatate ardelean)

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

16

Re: Ziua Barbatului

Imi place de Andi ca mereu specifica ca el e jumate ardelean lol ... cred ca si Cezara s-a ardelenizat putin asa, doar ca nu recunoaste lol

Sa o auziti cum spune "no bine" sau "ioi" sau... "Attila" lol:lol::lol:

17

Re: Ziua Barbatului

La multi ani barbateilor! lol acum ca e ziua voastra cred ca cinstit sa va luati o zi libera de la serviciu si de la neveste, amante, prietene dar cel mai important, PESTI, si mergeti si petreceti big_smile
Sa va dea Doamne Doamne sanatate multa si putere din plin pentru a ne sustine in continuare lol
asta ca sa dau nota feminista mesajului tongue

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

18

Re: Ziua Barbatului

Avatar A scris:

La voi in Bucuresti sigur suna ciudat ca un alt barbat sa-ti spuna "La multi ani", aici oamenii sunt mai sufletisti mai Paul, mai simtiti...voi sunteti reci, duri in comunicare, impulsivi dar va si umbla mintea repede. Concluzia asta am tras-o in ultimii 8-9ani de cand am cunoscut lume de prin Sud si nu cred ca imi voi schimba parerea decat daca s-ar muta capitala Romaniei undeva in ardeal.

foarte adevarat..

19 Editat de Avatar (2010-05-05 19:09)

Re: Ziua Barbatului

Lucia A scris:

"La Multi Ani!"
Iar Doamnele sau Domnisoarele de langa voi, sa va felicite si sa va faca fericiti.. smile lol wink


Eu asta va doresc... smile

Stima big_smile

allexya A scris:

La multi ani barbateilor! lol acum ca e ziua voastra cred ca cinstit sa va luati o zi libera de la serviciu si de la neveste, amante, prietene dar cel mai important, PESTI, si mergeti si petreceti big_smile
Sa va dea Doamne Doamne sanatate multa si putere din plin pentru a ne sustine in continuare lol
asta ca sa dau nota feminista mesajului tongue

Multumim frumos. Eu astept seara, apoi voi iesi ca o pasare de noapte lol

20

Re: Ziua Barbatului

La multi ani, mai baieti si barbati! Sa ne traiti, sa fiti sanatosi si iubiti asa cum meritati. Macar azi sa va cinstiti si voi, ca vorba aia, multe sarbatori se rezuma la noi, femeile.:D

PS: Recunosc, iubesc Clujul...dar totul pana la ioi si Attila:))

Etiamsi omnes, sed non ego.