Subiect: salut

astept sugesti

2

Re: salut

Salut

In legatura cu ce?

Re: salut

acvariul meu:D

4

Re: salut

aaa, e in alt post, am dat search acum. Pune si tu poze aici si explicatiile de acolo.

5 Editat de dinelmarian (2009-01-26 09:48)

Re: salut

salut ce ziceti de acvariul lu gymy [e cumnatu meu] l-am pus sa asi arate si el borcanasu  astept comentari si sfaturi  ca pe ale mele nu le vrea ,asa spuneti voi ,INCURAJATIL PA
wink

Re: salut

Gymy, si la tine sunt de facut cateva corecturi:
-vesnica problema este mascarea filtrului
-combinatia de plante naturale cu plante artificiale nu am mai vazuto pana acum ce este drept, iti recomand sa scapi de cele de plastic
in rest acvariul arata bine, cred ca ar trebui sa mai suplimentezi un pic acvariul cu ceva plante.
Spor la treaba.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

7

Re: salut

ai putea pune filtrul linga incalzitor si sa o maschezi cu plante,iar pe mijlocul acvariului de obicei se lasa spatiu pt innot,ca sa-i putem studia mai bine. E doar o sugestie. iar despre plante(daca se poate fara artificii ar fi si mai bine) e un start bunicel! Bravo. fi pe faza la sugestiile colegiilor mei,sunt profesionisti,eu sunt doar amator...

Re: salut

acvariidevis A scris:

Gymy, si la tine sunt de facut cateva corecturi:
-vesnica problema este mascarea filtrului
-combinatia de plante naturale cu plante artificiale nu am mai vazuto pana acum ce este drept, iti recomand sa scapi de cele de plastic
in rest acvariul arata bine, cred ca ar trebui sa mai suplimentezi un pic acvariul cu ceva plante.
Spor la treaba.

ai dreptate de aceea l-an adus si pe el in club ca pe mine nu ma asculta si voi MESERIASI stiti cu ce se maninca 
luatil incet pe mine ma zapacit ca s-a vazut deja pe locul 3 azi pe la 18.00

Re: salut

salut vreau sa va zic :NU VA DUCETI IN HORBACK MILITARI PENTRU PLANTE SUND DEJA MOARTE la pesti le dau 6 fata de horback berceni care tot timpu aduce marfa noua la pesti 8 sunt mai ingrijiti si apropo am fost in magazinul din piata drumu taberei era sa fiu pus afis ma uitam si eu la discusi si un nene na avut loc de mine a trecut prin mine m-au dezamagit cautam ceva plante si vroiam fro 3-5 discusi dar mi-a fost jena sa cer cind am vazut ca nu ma vede nimeni frumos dar lipsea relatia vinzator client am si eu magazin si stiu cu ce se maninca
daca stie cineva un magazin chiar cu detoate plante pesti accesori spunetim si mie
  SPER CA N-AM SUPARAT PE NIMENI DACA DA IMI CER SCUZE

IARTA DACA VREI SA FI IERTAT

10 Editat de dinelmarian (2009-02-04 16:10)

Re: salut

salut am si eu o intrebare ARE CINEVA DENISONII DE VINZARE SUNT INEBUNIT DUPA EI
smile

Re: salut

:)AM AVUT 6 SI M-AI AM UNU ,S-AU INBOLNAVIT SI NU A SCAPAT DECIT UNU SI DE UNDE AM LUA NU M-AI ADUCE CA SUNT SCUMPI
VA ROG  DATI-MI ORICE INFORMATIE IN LEGATURA CU EI smile

Re: salut

ce ziceti sunt frumosi

13 Editat de Schlaffen (2009-02-19 01:45)

Re: salut

dinelmarian A scris:

salut am si eu o intrebare ARE CINEVA DENISONII DE VINZARE SUNT INEBUNIT DUPA EI
smile

Te mai intereseaza? am vazut la muncii la un pret interesant de 70lei/bucata smile
Intr-adevar sunt frumosi, dunga aia rosie zici ca e colorata cu mana, iar culorile sunt senzationale, parca sunt vii..

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

14

Re: salut

Schlaffen A scris:
dinelmarian A scris:

salut am si eu o intrebare ARE CINEVA DENISONII DE VINZARE SUNT INEBUNIT DUPA EI
smile

Te mai intereseaza? am vazut la muncii la un pret interesant de 70lei/bucata smile
Intr-adevar sunt frumosi, dunga aia rosie zici ca e colorata cu mana, iar culorile sunt senzationale, parca sunt vii..

Unde mai exact la Muncii??

15

Re: salut

la domnu Oprea... daca chiar te intereseaza o sa iti dau mai multe detalii..

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

16

Re: salut

Merci, stiu unde e ca am luat si eu vreo 12 neoni si 4 cory de la dansul.

Re: salut

Schlaffen A scris:

la domnu Oprea... daca chiar te intereseaza o sa iti dau mai multe detalii..

va multumesc pentru ajutor ,i-mi cer scuze ca nu am raspuns mai devreme dar ,criza ,e peste afacera mea si nu am mai avut timp sa intru pe forum ,as dori sa stiu si eu cum dau de renumitu domn OPREA de la MUNCI ,va multumesc pentru orce informatie

RAMIN DATOR


RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT

Re: salut

salut  ia spuneti si mie cine are creveti de vinzare si sa fie din bucuresti
big_smile

Re: salut

te poti duce la Coralis-dr taberei...au o gramada  ( nu fac reclama)

Re: salut

eu2005mircea A scris:

te poti duce la Coralis-dr taberei...au o gramada  ( nu fac reclama)

mersi dar poti sa imi spui adresa macar in mare la piata la drumu taberi am fost si nu avea

oricum mersi inca odata