Subiect: intrebare!

Salut ,sunt Gabi ,am un acvariu cu xipho si vreau sa pun si eu ceva poze la album ,dar nu imi apare contul pe site ,doar pe forum ,acolo in dreapta unde scrie autentificare nu imi apare numele meu si adaugare poze, aveti idee care ar fi problema ?Nu am ceva instalat? ce problema o fi! help me pleaseeeeeeeeeee

Cichlid good.

Re: intrebare!

Pt a putea sa iti creezi un album trebuie sa fi logat in site, trebuie sa te loghezi pe prima pagina deasupra ultimului acvariu inscris in concurs. Apoi iti poti face un album cu acvariul tau.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: intrebare!

nu merge ca de acolo m-am logat ,am incercat de pe doua laptopuri , se conecteaza ma redirectioneaza si merge doar pe forum imi arata ca ar trebui sa ma reloghez dar daca dupa asta dau click pe forum ma merge

Cichlid good.

4

Re: intrebare!

salutare!ma numesc Iosif si eu doresc sa fac o prezentare si unde tre sa intru sa ajung la prezentare acvariu?

Re: intrebare!

In partea dreapta sus este scris ultimul acvariu, desupra scrie autentificare, acolo trebuie sa va autentificati, dupa ce primiti parola pe mail in urma inregistrarii facute, apoi creati un album si puteti pune poze cu acvariul dumneavoastra. Spor la treaba.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.