1

Subiect: misto nu?

Am aproximativ o luna de cand il am si nu ma mai  deslipesc de langa el...

2

Re: misto nu?

acvariu de vis

Re: misto nu?

Bine ai venit,
arata bine dar fa o poza fara blit, si da niste detalii despre acvariu

4

Re: misto nu?

in ansamblu...

5

Re: misto nu?

e un JUWEL de 110 litri,dotat corespunzator(filtu,incalzitor...etc).Pesti cred ca am cam multisori pentru 110 litri...nu stiu sigur...incepator):6 guppy,4xipho,4platy,5molly,6rasbora arlechini,6zebre,4scalari,3gourami,2betta(mascul-femela),8sanitari,4melcisi 6 puiuti de guppy pe care ii tin separat...(atatia am mai salvat).

6

Re: misto nu?

Parere strict personala. Nu vreau sa fiu critic (cu tot riscul dar nu pot sa ma abtin) epava de pe fund arata sad . Scuze dar eu iubesc acvariile cat mai naturale. Cat despre asazisele roci sad. Ai un acvariu foarte frumos si daca in loc de rocile artificiale ai incerca piatra sau niste mopan ar fii smile

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te duce la nivelul lui si te bate prin experienta.

7

Re: misto nu?

sorinhc A scris:

Parere strict personala. Nu vreau sa fiu critic (cu tot riscul dar nu pot sa ma abtin) epava de pe fund arata sad . Scuze dar eu iubesc acvariile cat mai naturale. Cat despre asazisele roci sad. Ai un acvariu foarte frumos si daca in loc de rocile artificiale ai incerca piatra sau niste mopan ar fii smile

Felicitari pentru acvariu! Tot o parere strict personala! Dublez ce a sustinut "sorinhc"! Un acvariu este o replica a unui ecosistem acvatic (miniatural), deci orice obiect antropic... cu exceptia pungilor de plastic tongue nu are ce cauta acolo! Insa fiecare are gusturile lui... wink