Subiect: acvariile mele

Bine v-am gasit! Sunt din Campia-Turzii si am 6 acvarii,250 , 150 ,130 ,2x60  si cel mai mic populat cu creveti de 30l.Pesti in marea majoritate discusi catva Ancistrusi si 2 botia.Plante putina java moss,riccia si cam atit.
  M-am inscris pe acest forum in ideea ca aici voi intilni alti crescatori de discusi , pentru schimb de experienta si experiente.
  Numai bine!!

2

Re: acvariile mele

Salutare "whitesnake" de la un roker si fan AC/DC.
Bine ai venit! ai ceva acvarii...nu gluma, probabil ca ai si spatiu.
Cred ca ar fi interesant sa le si vedem....adica ceva poze n-ar strica.
Sa auzim de bine...:/

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

3

Re: acvariile mele

salutari si numai bine. ce mai e prin campia turzii ??? am prieteni acolo. frumos orasul mai ales restaurantul ala de la iesire spre turda facea o ciorba de burta clasa I.
bine ai venit la noi.

4 Editat de Andi66 (2010-05-21 23:33)

Re: acvariile mele

coco A scris:

salutari si numai bine. ce mai e prin campia turzii ??? am prieteni acolo. frumos orasul mai ales restaurantul ala de la iesire spre turda facea o ciorba de burta clasa I.
bine ai venit la noi.

Care ? ala de pe dreapta (vis-a-vis de furnal), amenajat rustic ?

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: acvariile mele

bine ai venit!

6

Re: acvariile mele

da era pe dreapta la iesire din campia turzii. nu mai retin exact dar era mare si frumos.  oricum si acum daca merg il gasesc acolo, cred ca la vara dau o fuga.

Re: acvariile mele

da baieti vin si cu poze in acest week-end,sper sa nu fiti dezamagiti,deoarece la mine acvariile inca sunt sterile,mult mai comod si mai sigur pt discusi.
  p.s. pensiunea mai exista,au dat si americanii de ea ca tot timpul e full,se numeste milexim,daca vreti sa vedeti ce schimbari sau facut anu asta o gasiti pe google.
(sper ca nu fac reclama ,sa iau ban big_smile)

8

Re: acvariile mele

Bine ai venit! smile

Multa sanatate si bucurii iti doresc!

Curiozitatea isi spune cuvantul si as vrea si sa vad cat mai multe poze...

Numai bine!:)

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

9

Re: acvariile mele

Bun venit!