Subiect: Editia III

Mai jos veti avea prezentati castigatorii la editia a III a concursului de acvaristica.
Castigatorii sunt rugati sa ne contacteze pt. a putea intra in posesia premiului.
Asteptam comentariile voastre.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia III

Locul 1 crstn_savu cu albumul "Road to heaven"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia III

Locul 2 Predoi cu albumul "Colt de natura"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia III

Locul 3 Pomi cu albumul "Black"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Editia III

Felicitari castigatorilor:)

6

Re: Editia III

FELICITARI CASTIGATORILOR!

laura-rac

Re: Editia III

Felicitari castigatorilor!
Bineinteles ca nu se rezuma totul la castigatori, am vazut cateva acvarii foarte promitatoare si la ceilalti participanti!
In concluzie felicitari tuturor! wink

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Editia III

felicitari pentru cei care au castigat concursul .
si , nu in ultimul rand celor care au participa, si din pacate nu au castigat, felicitari pentru initiativa de a concura.
pentru cei care nu au ocupat un loc din primele trei : cred ca mai e cate ceva de rectificat la acvariile voastre.
ma repet, nu sunt profesionist sa va dau sfaturi, dar ar trebui sa fim cu totii mai corectii , si nu sa ne " descarcam " nervii pe cei ce sunt totusi alaturi de noi.
multa bafta in continuare:D

9 Editat de alexbulgaru (2009-03-02 22:55)

Re: Editia III

felicitari castigatorilor! si in special ocupantului locului 2 wink

10 Editat de pomi (2009-03-03 02:48)

Re: Editia III

Cand am intrat pe site si am vazut atatea acvarii in concurs am zis sa pun si eu niste poze sa vad ce zice lumea despre acvariul meu. Nu speram ca o sa castig ceva dar ma vedeam in primii 5-6 smile. Nici prin cap nu mi-a trecut ca acest concurs organizat laudabil de acvariidevis.ro va starni atatea discutii si comentarii rautacioase dupa terminarea lui. Ca si paranteza am votat acvariul lui crstn_savu cu 10 stele mereu pentru ca imi place si merita locul 1 fara drept de apel.
Multumesc pentru premiul 3 din care imi voi achizitiona anubias pentru cel de-al 2-lea acvariu al meu cu o pereche de Convict Cichlid.

11

Re: Editia III

Eu zic ca a fost foarte corect pana la urma, felicitari castigatorilor, ma speriasem acum cateva zile pt ca se parea ca cei care vor castiga nu aveau totusi niste acvarii de locurile 1,2 si 3 fata de altele din concurs. Cele trei acvarii castigatoare arata foarte bine si se vede ca apartin unor oameni cu experienta care merita premiile. Singurul lucru care nu mi-a palcut la acest concurs este faptul ca permiteti ca participarea unor acvarii care deja au fost preimate o data iar dupa ce au suferit foarte mici modificari au intrat iar in concurs. Felicitari inca o data castigatorilor si felicitari Acvariidevis pentru acest concurs care din punctul meu de vedere a fost foarte corect jurizat.

Re: Editia III

Iatai si pe castigatorii cuncursului din editia a 3 a

Locul 1 Savu Cristian din Oradea, judetul Bihor in vartsta de 18 ani

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia III

Locul 2 Predoi Bogdan din Bucuresti, in vartsta de 30 ani

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia III

Locul 3 Poiana Silviu din Bucuresti, in vartsta de 25 ani

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.