21

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

aqua A scris:

am venit cu multe dar nu erai tu aici !
eu sunt de un an pe forum dar m-am lasat din cauza celor ca tine...numai am nimic de spus...

ai venit cu multe imbecilitati citite de la unii si altii . aceia poate ca au scris corect dar tu cum ai citit dumnezeu stie si ai venit aici si ai spus ceea ce ai inteles tu nu ceea ce voiau sa spune celelalte persoane. si te-ai lasat din cauza prostiei tale ca te contrezi cu acvaristi care aveau acvarii de cand tu nici nu erai pe lume si incerci sa ii prostesti  cu niste idei fumate de mult. uite ca altii progreseaza si au acvarii din ce in ce mai frumoase dar aceea asculta si fac nu fac pe gica contra ca tine.

22

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Usor!!! Nu va aprindeti asa si nu recurgeti la jigniri. Sunt un simplu programator si datorita update-ului am tinut forumul sub observatie. Am intervenit datorita confuziei create cum ca reputatia unui utilizator se refera la reputatia sa ca vanzator de diverse chestii de acvaristica. Repet reputatia care apare in stanga la informatii despre utilizator se refera strict la voturile date de catre ceilalti utilizatori ai forumului mesajelor sale.

Faptul ca exista utilizatori ai forumului care dau tzepe altor utilizatori in ceea ce priveste diverse vanzari/schimburi/etc este foarte grav. La acesti utilizatori ma refeream ca vom face o sedinta in vederea excluderii lor deoarece strica reputatia forumului. Aceasta propunere va fi adresata team-ului Acvarii De Vis care are puterea de decizie in tot ceea ce priveste acest site si forum din partea mea. Nu am drept decizional ma ocup strict de partea tehnica a siteului. Imi pare rau ca sunt probleme cu reputatia mesajelor unui utilizator. O sa dezbatem si acest subiect.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

23

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

propun un topic de reclamatii pt tranzactii si gata..
asta ar trebui inchis..
pisulica, tot respectu pt munca depusa..

24

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

bine hai dati-mi minusuri TOATA LUMEA ! bagati-mi la minusuri pana primesc ban ! :fbr

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

25

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

@aqua,
nimeni nu a spus ceva cu rautate! si nici tu nu ai facut-o!
ne mai distram si noi...dar atat!
nu trebuie sa te superi!

26

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

ce e cu distratul asta lol
majoritatea au transformat tot in off-topicuri

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

27

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

In alta ordine de idei putem dezactiva votarea negativa. Ii place cuiva un post il da vot pozitiv nu-i place nu poate vota si cred ca asa nu se mai supara nimeni. Ce ziceti?

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

28

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Nu`ti bate capul pisulica. Nu trebuie sa protejam noi orgoliul ranit al nimanui, mai ales din cauza unei chestii banale ca un "minus", sa fim seriosi. Cred ca suntem toti indeajuns de mari sa infruntam o parere contra. Asa, poate, unde vedem un minus, unii din noi, reanalizam ce prostie am scris.

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Cezara A scris:

Nu`ti bate capul pisulica. Nu trebuie sa protejam noi orgoliul ranit al nimanui, mai ales din cauza unei chestii banale ca un "minus", sa fim seriosi. Cred ca suntem toti indeajuns de mari sa infruntam o parere contra. Asa, poate, unde vedem un minus, unii din noi, reanalizam ce prostie am scris.

un + de la mine cezarico

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

30

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

eu votez sa se scoata tampenia asa cu reputia acum !se pare ca la lumii ii place mult sa dea minusuri pe degeaba !
bine asa o sa fac si eu de acum !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

31

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Aqua, chiar nu ma pot abtine...cati ani ai?! Serios acum, vezi`ti de treaba, tu ai grija sa nu mai scrii prostii si invata si tu cand ti se zice ceva. Or da unii si minus degeaba, dar sincer, cu ce te afecteaza asa tare?

Etiamsi omnes, sed non ego.

32 Editat de adibingo (2010-07-07 22:24)

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

merlin21 A scris:

propun un topic de reclamatii pt tranzactii si gata..
asta ar trebui inchis..
pisulica, tot respectu pt munca depusa..

imi cer scuze ca ma bag in seama dar ai dreptate, azi am primit un telefon si ma intreba de o eventuala comanda de pesti,dar el a vazut la reputatia mea 1 si nu are incredere in mine,  in fine nu m-am pus sa-i dau explicatii,

pisulica, tot respectu pt munca depusa..  sunt de aceeasi parere

RESPECTA CA SA FII RESPECTAT

33

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Cezara A scris:

Aqua, chiar nu ma pot abtine...cati ani ai?! Serios acum, vezi`ti de treaba, tu ai grija sa nu mai scrii prostii si invata si tu cand ti se zice ceva. Or da unii si minus degeaba, dar sincer, cu ce te afecteaza asa tare?

unde scriu prosti !
voua va place sa criticati !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

34

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

adibingo A scris:
merlin21 A scris:

propun un topic de reclamatii pt tranzactii si gata..
asta ar trebui inchis..
pisulica, tot respectu pt munca depusa..

imi cer scuze ca ma bag in seama dar ai dreptate, azi am primit un telefon si ma intreba de o eventuala comanda de pesti,dar el a vazut la reputatia mea 1 si nu are incredere in mine,  in fine nu m-am pus sa-i dau explicatii,

pisulica, tot respectu pt munca depusa..  sunt de aceeasi parere

hai sa trecem pe numele meu tranzacțiile tale...eu am 40!  lol ma "iubește" lumea tongue

35

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

pelly67 A scris:
adibingo A scris:
merlin21 A scris:

propun un topic de reclamatii pt tranzactii si gata..
asta ar trebui inchis..
pisulica, tot respectu pt munca depusa..

imi cer scuze ca ma bag in seama dar ai dreptate, azi am primit un telefon si ma intreba de o eventuala comanda de pesti,dar el a vazut la reputatia mea 1 si nu are incredere in mine,  in fine nu m-am pus sa-i dau explicatii,

pisulica, tot respectu pt munca depusa..  sunt de aceeasi parere

hai sa trecem pe numele meu tranzacțiile tale...eu am 40!  lol ma "iubește" lumea tongue

clar reputatia nu se bazeaza pe vanzari schimburi donatii etc !
reputatia se bazeaza pe calitatea posturilor !
pelly tu cat ai dat de ai primit atata reputatie !  :noroc

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

36

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Ciudata chestia asta cu reputatia,eu chiar nu o inteleg
Feedbackul in urma tranzactiilor spune ceva despre fiecare user in parte nu reputatia unor mesaje,unele din ele fara nici un rost la adresa celor discutate intr-un anume topic
Reputatie cu "+" sau "-" pentru ochi frumosi,prietenii,amicitii,cumetrii s.a.m.d.
Cred ca ar trebui scoasa si ramas doar la Feedback

Sunt curios acum daca-mi creste sau scade "REPUTATIA"
Am inteles ca se acorda in urma postarii mesajelor
Hai bafta tuturor ca e tarziu si ma apuca fabulatia !!!

37 Editat de Andi66 (2010-07-08 12:00)

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

aqua A scris:
pelly67 A scris:
adibingo A scris:

imi cer scuze ca ma bag in seama dar ai dreptate, azi am primit un telefon si ma intreba de o eventuala comanda de pesti,dar el a vazut la reputatia mea 1 si nu are incredere in mine,  in fine nu m-am pus sa-i dau explicatii,

pisulica, tot respectu pt munca depusa..  sunt de aceeasi parere

hai sa trecem pe numele meu tranzacțiile tale...eu am 40!  lol ma "iubește" lumea tongue

clar reputatia nu se bazeaza pe vanzari schimburi donatii etc !
reputatia se bazeaza pe calitatea posturilor !
pelly tu cat ai dat de ai primit atata reputatie !  :noroc

Nu stiu de ce te framanta atat de mult cata reputatie ai in comparatie cu altii ? Ar trebui sa te preocupe mai degraba acvaristica, spre exmplu, ca tot suntem pe un forum de specialitate. Uite si eu am aceeasi reputatie cu a ta....si ce ?
Mai auzit ca m-a bufnit plansu' ? Nu sunt popular, dar nu asta e telul meu, m-am inscris pe forum pentru desvarsirea cunostiintelor in domeniu si ajutor cand nu ma decsurc cu ceva in domeniu...nu sa fiu popular sau sa ma ajute in tranzactii.
In speranta ca nu am suparat pe nimeni sa auzim numai de bine ! :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

38

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

Am schimbat textul din "reputatie" in "puncte apreciere mesaje" pentru ca sa nu mai fie confuzii cum ca reputatia mesajelor ar avea de a face cu reputatia unui utilizator ca vanzator de pesti. Sper sa fie ok asa.  :pls  :smoke

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

39

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

pisulica A scris:

Am schimbat textul din "reputatie" in "puncte apreciere mesaje" pentru ca sa nu mai fie confuzii cum ca reputatia mesajelor ar avea de a face cu reputatia unui utilizator ca vanzator de pesti. Sper sa fie ok asa.  :pls  :smoke

e perfect asa !

40

Re: Reclamatie vizavi de reputatia mea (puncte apreciere mesaje)

aqua A scris:
pelly67 A scris:
adibingo A scris:

imi cer scuze ca ma bag in seama dar ai dreptate, azi am primit un telefon si ma intreba de o eventuala comanda de pesti,dar el a vazut la reputatia mea 1 si nu are incredere in mine,  in fine nu m-am pus sa-i dau explicatii,

pisulica, tot respectu pt munca depusa..  sunt de aceeasi parere

hai sa trecem pe numele meu tranzacțiile tale...eu am 40!  lol ma "iubește" lumea tongue

clar reputatia nu se bazeaza pe vanzari schimburi donatii etc !
reputatia se bazeaza pe calitatea posturilor !
pelly tu cat ai dat de ai primit atata reputatie !  :noroc

Draga radule....ești mai subțire ca Mos Gerila! :smoke  :smoke  :smoke  :smoke  :smoke