1

Subiect: Pet Expo 2010

Imi pare rau ca reactionez cu intirziere dar credeam ca au fost si alti colegi la expozitie si au postat poze de la aceasta editie a Pet Expo. Daca totusi exista poze de la expozitie la alta sectiune, rog administratorii sa le stearga pe ale mele.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

2 Editat de aqua (2010-07-15 14:20)

Re: Pet Expo 2010

EXTRAORDINAR ! MAI ALES PLANTELE ! MOR DE OFTICA  mad  mad  mad  mad
UNDE A FOST ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

3 Editat de Baracuda (2010-07-15 15:56)

Re: Pet Expo 2010

aqua A scris:

EXTRAORDINAR ! MAI ALES PLANTELE ! MOR DE OFTICA  mad  mad  mad  mad
UNDE A FOST ?

La Bucuresti la Sala Polivalenta. Intr-adevar plantele acestei firme din Oradea au fost unul din punctele de atractie, cel putin dupa parerea mea. Pe locul 2 as clasa firma Reef care are acvariile acelea cu radacinile care par ca ies in exterior, dar care de fapt sunt lipite pe geamurile exterioare ale acvariilor, excelenta imagine! Pe locul 3 este firma care a adus radacinile acelea oarecum necunsoscute ca forma si esenta lemnului. Atasez o poza cu radacina pe care am cumparat-o eu.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4

Re: Pet Expo 2010

Radacina

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

5

Re: Pet Expo 2010

foarte tare Radu..
as fi vrut si eu una.. sad

6

Re: Pet Expo 2010

Felicitări Radule! :sok  Efortul tău merita apreciat căci se pare ca numai tu ai ajuns pe acolo.....însă la o analiza mai "la rece" suntem departe rău ca și comerț și mod de prezentare în acest domeniu! Cu excepția a câtorva firme care încearcă sa tragă din adâncuri o ancora se pare mai grea decât puterile celor ce trag la vinci și a acelor "nebuni" minunați care țin ridicata ștacheta performantei, acavristica în Romania mai are multe de străbătut pana sa ajungă la nivelul civilizat al unei activități care se vrea a fi accesibila și abordabila la toate nivelurile!
Oricum încă odată felicitări pentru pozele postate! :apl

7

Re: Pet Expo 2010

pelly67 A scris:

Felicitări Radule! :sok  Efortul tău merita apreciat căci se pare ca numai tu ai ajuns pe acolo.....însă la o analiza mai "la rece" suntem departe rău ca și comerț și mod de prezentare în acest domeniu! Cu excepția a câtorva firme care încearcă sa tragă din adâncuri o ancora se pare mai grea decât puterile celor ce trag la vinci și a acelor "nebuni" minunați care țin ridicata ștacheta performantei, acavristica în Romania mai are multe de străbătut pana sa ajungă la nivelul civilizat al unei activități care se vrea a fi accesibila și abordabila la toate nivelurile!
Oricum încă odată felicitări pentru pozele postate! :apl

Ai dreptate in ceea ce spui dar eu cred ca cel mai adesea, firmele (forurile) organizatoare ale expozitiilor si tirgurilor au cel mai greu cuvint de spus. Atita timp cit expozantilor nu li se asigura conditiile necesare unei participari onorabile, nu vom avea expozitii si tirguri de valoare. In speta, cum este posibil, ca la un tirg de acvaristica, sa se permita amenajrea/intretinerea acvariilor, cu citeva ore inaintea inceperii programului de vizitare? Eu particip cu firma la care lucrez, de vreo 15 ani, la toate editiile TIB si TIBCO. Aici (si nu este vorba de vietuitoare care au nevoie de aclimatizare si supraveghere), se permite amenajarea standului de prezentare cu 1-2 zile inainte. Deci...?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

8

Re: Pet Expo 2010

deci? specific romanilor treaba repede si de mantuiala :stupid  :stupid

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/