201

Re: Concurs world cup

sefu, venim cu o bere,  si cu multe multumiri :apl

202

Re: Concurs world cup

Ce frumos  smile un final intr-adevar fericit  :noroc
Cum sunt tricourile baieti? sunt frumoase, va vin bine?  smile

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: Concurs world cup

hmmm din pacate tricourile sunt cumparate insa nu am avut timp sa ajung la curierat pt a le trimite, sper ca marti sa imi fac un pic de timp, iar pe aceasta cale imi cer scuze castigatorilor pt intarziere.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

204

Re: Concurs world cup

Asteptam, asteptam, cu sufletele la gura  :pls

Nu-i stres sefu'...momentan mai am tricouri curate  :sok

205

Re: Concurs world cup

sefuu' eu vreau un tricou albastru cu sigla acvarii de vis. cam asa cum arata si masina. ce zici? se rezolva ?? si poate facem incet incet si un bisnit si totodata promovam imaginea firmei?? ce zici ?

Re: Concurs world cup

coco A scris:

sefuu' eu vreau un tricou albastru cu sigla acvarii de vis. cam asa cum arata si masina. ce zici? se rezolva ?? si poate facem incet incet si un bisnit si totodata promovam imaginea firmei?? ce zici ?

se rezolva numai ca tricourile noastre sunt gri sau cele de sef albe acum ramane la precierea ta big_smile  big_smile  big_smile  iar cele albe exista numai masura "L" asta daca te aranjeaza  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

207

Re: Concurs world cup

ia pune niste poze sa vedem cum si ce. insa mi-ar fi placut sa fie creata aceeasi tema care este si pe masina aceea care am tot vazut-o. este bestiala tema si de ce nu ar fi bestiala si pe tricouri. si pe tricoul care il am acum pe mine L scrie deci cred ca merge  ^:)^  ^:)^

Re: Concurs world cup

coco A scris:

ia pune niste poze sa vedem cum si ce. insa mi-ar fi placut sa fie creata aceeasi tema care este si pe masina aceea care am tot vazut-o. este bestiala tema si de ce nu ar fi bestiala si pe tricouri. si pe tricoul care il am acum pe mine L scrie deci cred ca merge  ^:)^  ^:)^

o sa incercam sa facem un tricou special

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

209

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:

Asteptam, asteptam, cu sufletele la gura  :pls

Nu-i stres sefu'...momentan mai am tricouri curate  :sok

sunt valabile 4 ani  :pp  :pp  :pp ....unde te grabesti asa???? lol  lol  lol  lol

?

210

Re: Concurs world cup

kokos A scris:
Avatar A scris:

Asteptam, asteptam, cu sufletele la gura  :pls

Nu-i stres sefu'...momentan mai am tricouri curate  :sok

sunt valabile 4 ani  :pp  :pp  :pp ....unde te grabesti asa???? lol  lol  lol  lol


Nu eu, ci domnisoara care va dormi in el ! :s)   :s)

211

Re: Concurs world cup

Ooo Domnu' Avatar, dar ce ganduri interesante aveti cu tricoul respectiv  lol  lol
Sa ne spui daca a fost bun tricoul, daca a fost pe gustul domnisoarei  :fok

Dar mare grija, tricoul trebuie sa se asorteze cu machiajul, manichiura si portjartierul pentru ca altfel... se pierde tot farmecul  :fmad

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

212

Re: Concurs world cup

Care machiaj noaptea ?! hai sa zicem ca un portjartier ar merge si noaptea big_smile

213

Re: Concurs world cup

Vai vai Domnu' Avatar, dar cum sa nu fie machiaj?  :fmad of of baietii astia..
Un machiaj bun face fata perfecta  big_smile mai adaugi un portjartier si un tricou cu spania si iese combinatia exploziva  lol
Asta ca sa nu merg mai departe sa explic problema tocurilor cui, a biciului si a catuselor, acestea se pastreaza pentru urmatorul campionat tongue

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

214 Editat de Andi66 (2010-07-26 23:39)

Re: Concurs world cup

allexya A scris:

Vai vai Domnu' Avatar, dar cum sa nu fie machiaj?  :fmad of of baietii astia..
Un machiaj bun face fata perfecta  big_smile mai adaugi un portjartier si un tricou cu spania si iese combinatia exploziva  lol
Asta ca sa nu merg mai departe sa explic problema tocurilor cui, a biciului si a catuselor, acestea se pastreaza pentru urmatorul campionat tongue

Pentru cei invinsi banuiesc... :smoke ma refer la bici si clelelate chestii... yikes

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

215

Re: Concurs world cup

Trebuia facut concurs si cu cei care pierd nu?  lol  lol  invingatorii primesc tricouri, cei ce pierd primesc o experienta cu bici si catuse  lol  lol

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: Concurs world cup

allexya termina cu perversiunile ca te bag in probe lol  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

217

Re: Concurs world cup

Sefu, imi pare rau, sunt luata deja la probe  :fp  Plus ca tre sa astepti urmatorul campionat, acum s-a terminat concursul  lol

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

218

Re: Concurs world cup

Si eu vreau un tricou, se poate ?  :sbr  tot cu Spania am tinut ...a si imi place rosul  big_smile

219

Re: Concurs world cup

Anooka, daca nu reusesti sa primesti poate il convingi pe colegul Avatar sa ti-l imprumute pe al lui tongue sunt singura ca e baiat de treaba si nu l-ar deranja

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

220 Editat de Andi66 (2010-07-27 01:56)

Re: Concurs world cup

allexya A scris:

Trebuia facut concurs si cu cei care pierd nu?  lol  lol  invingatorii primesc tricouri, cei ce pierd primesc o experienta cu bici si catuse  lol  lol

Nu mai spun nimic...ca s-ar putea sa ma aleg cu o pereche de catuse..... hmm
Tricourile sunt pentru seri mai racoroase.  :kiss

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771