Subiect: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4OQ9p-bLHDM&feature=channel[/youtube] Ce parere aveti ? Arata a peste frumos ?

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

2

Re: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

seamana cu tine....:lol::lol::lol:

Nu lasa pe maine ce poti face azi

3

Re: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

Sunt frumosi dar al meu arata mai bine! lol  lol

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

Apropo de plecostomus am cumparat unul Joi si l-am bagat in acvariu de vineri nu l-am mai vazut .Posibil sa-l fii mancat ceilalti (betta , scalari , neoni ,gurami, sanitari ) acestia sunt pestii pe care ii am acum in acvariu .M-am uitat peste tot nu e este un loc in spatele filtrului in care nu reusesc sa vad prea multe poate e acolo.Oricum sunt 4 zile nu l-am vazut deloc si inclin sa cred ca a fost mancat de ceilalti!!!Voi ce cerdeti???

5

Re: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

cum ti am zis si pe topicu celalalt...dupa filtru este sigur ..am si eu betta da nu sa dat niciodata la el..... si daca e sa fie vreun peste care sa se dea la el..nu putea sal manance pe tot..

You can't change the world ...But you can make a difference hmm

Re: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

Multumesc pentru sfaturi betta .

Re: Uitativa si voi ce Plocostonis frumosi !!

Pleco pefera locurile intunecate si ascunse !! E posibil sa stea pitit !! tongue

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !