Re: Concurs world cup

Anooka A scris:

Si eu vreau un tricou, se poate ?  :sbr  tot cu Spania am tinut ...a si imi place rosul  big_smile

se poate rezolva

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

222

Re: Concurs world cup

lol  lol ce tandri si buni la suflet sunteti voi domnilor :apl  :apl cu fetele datile tricori sa nu raceasca la plamani cu a zis si andi ,, in serile racoroasa" lol  lol  :apl

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

223

Re: Concurs world cup

Ia stati asa.. pai vreau si eu unul atunci  :fcry eu am pus si pariu pe Spania. si imi vine bine in rosu  :-

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

224

Re: Concurs world cup

Incet, incet se tese o telenovela spaniola.... :-

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

225

Re: Concurs world cup

Andi66 A scris:

Incet, incet se tese o telenovela spaniola.... :-

Cu bocete, plansete si catuse  :stupid

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

226

Re: Concurs world cup

si cu final fericit

227

Re: Concurs world cup

...finaluri...! smile
atentie sa nu pierdeti cheile...la catuse! smile

228

Re: Concurs world cup

ciprian01 A scris:

...finaluri...! smile
atentie sa nu pierdeti cheile...la catuse! smile

Daca se intampla....se vezi atunci strigaturi  :-

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

229

Re: Concurs world cup

Vad ca se anunta vremuri frumoase pentru fericitul purtator al tricoului spaniol  lol
Cine ar fi crezut ca fotbalul poate aduce atata bucurie   :smoke
Ciprian lasa ca nu-i bai, ce conteaza o zi doua incatusati..  :-

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

230

Re: Concurs world cup

Si poate pana la urma nu e rau...mai luam o pauza  :apl

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

231

Re: Concurs world cup

...doar o zi doua...!?

232

Re: Concurs world cup

Pai nu-i suficient ?  :-

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

233

Re: Concurs world cup

nu

234

Re: Concurs world cup

Vai de mine, dar cat timp doriti sa stati incatusati?  :omfg  :omfg
e vara, va deshidratati usor, mancare alea alea...
din nou..baietii ....  :fp

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

235

Re: Concurs world cup

Hmm...cata imaginatie pe unii  smile  sefu' eu am muncit pentru tricoul ala, am stat nopti nedormite, in speranta ca va lua Spania campionatul, pentru a intra in posesia premiului....iar acum vine o dom'soara de la insoritul BV, face cu ochiu si se alege cu tricoul ? Nu-i corect, Anooka mai bine vino la mine, voi imparti tricoul cu tine, o zi il porti tu, o zi eu....

236

Re: Concurs world cup

Avatar, pai, acvariidevis s-a oferit deja sa ma ajute cu un tricou, tare dragut gestul lui  :s)  insa evident era o gluma din partea mea, nu aveam de gand sa complic lucrurile, ce e al vostru este bine meritat...dar daca insisti, poate inchiriez vreo 2 zile tricoul tau  :hug

237 Editat de Avatar (2010-07-28 01:52)

Re: Concurs world cup

S-a facut !  :sok 

pm pentru detalii

P.S: sefu' poate trimiti doua tricouri la mine (platesc pentru unu')...sa impac pe toata lumea  roll

238

Re: Concurs world cup

hmmmm am si eu tricouri de la toata echipa spaniei lol  lol  am oare cu cine sa le inpart :stupid

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:

Hmm...cata imaginatie pe unii  smile  sefu' eu am muncit pentru tricoul ala, am stat nopti nedormite, in speranta ca va lua Spania campionatul, pentru a intra in posesia premiului....iar acum vine o dom'soara de la insoritul BV, face cu ochiu si se alege cu tricoul ? Nu-i corect, Anooka mai bine vino la mine, voi imparti tricoul cu tine, o zi il porti tu, o zi eu....

In curand o sa va banez pe toti arogantii astia, nu mai poate omul sa vb cu o domnisoara draguta ca va bagati voi sa sticati susta. big_smile  big_smile  big_smile Iar cu tricoul daca tot il porti cu Anooka unu o zi celalalt o zi, iti trimit unul masura "s" ce zici ai fi sexy in el? big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

240

Re: Concurs world cup

lol  cred ca si cu un pirsing in  lol  lol  lol buric o sa arate bine dan in el lol  lol  lol

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/