Subiect: 250 L - low buget

acvariu 100L x 50l x 50h.....home made,lipit cu silicon tranparent,capac provizoriu d la altul mai mic,filtru pt 150 d litri se descurca minunat.c imi recomandati pt iluminat?deoarece nu bag pesti in el.multumesc

2

Re: 250 L - low buget

Salut !
nu te-am vazut pana acum pe forum ! asa ca iti urez un calduros BUN VENIT !  :hug
Deci ce avem noi aici ...un acvariu destul de frumos  !
Merge !
bineinteles,mai trebuie plante dar cred ca stiai asta  :sok
De ce nu vrei sa bagi pesti in el ?  :fconf

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: 250 L - low buget

Salut ! am mai avut cateva postari p forum big_smile
-dupa ce imi vine capacu cu neoanele pt el o sa mai bag plante k ce am ca lumina aqm e slab neutral
-mai am 2 acvarii cu pesti si asta vreau doar pt plante sa il tin....

4

Re: 250 L - low buget

Dupa ce ca nu te-am prea vazut pe forum nici nu prea intelegem ce zici ..... :stupid

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

5

Re: 250 L - low buget

Pai daca iti vine capacul cu neoanele,spune-ne cu ce neoane  vine si vedem dupa ce lumina iti trebuie,nu ?

6 Editat de pasi_une (2010-11-09 00:06)

Re: 250 L - low buget

acvariu facut de mine
acum are broaste testoase in el  :-
asa am inteles

7 Editat de Baracuda (2010-11-09 21:43)

Re: 250 L - low buget

AlleeeZzZz A scris:

acvariu 100L x 50l x 50h.....home made,lipit cu silicon tranparent,capac provizoriu d la altul mai mic,filtru pt 150 d litri se descurca minunat.c imi recomandati pt iluminat?deoarece nu bag pesti in el.multumesc

Cred ca mai potrivit era sa pui acest acvariu la "proiecte in lucru", la rubrica de fata nu urmarim evolutia unui acvariu de la zero. Deocamdata nu vad niciun motiv pentru care te-ai putea mindri cu acest acvariu.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!